Ellen probiotické tampóny normal 12 ks

Skladom

Ellen AB

Novinka

Ellen probiotické tampóny obsahujú Lacto Naturel, zmen probiotických kmeňov baktérií mliečneho kvasenia, ktoré spoločne podporujú vaginálnu mikroflóru a zlepšujú vaginálne zdravie.

Viac detailov

9,19 € s DPH

Jednotková cena za 1 ks: 0,77 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: ellen s obsahom probiotických kmeňov baktérií mliečneho kvasenia, Lacto Naturel:

  • Udržujú zdravú vaginálnu mikroflóru – PREVENCIA pred nepríjemnými urogenitálnymi infekciami
  • Obnovujú narušenú vaginálnu mikroflóru – OBNOVA A PODPORA v čase, keď už je vaginálna mikroflóra narušená
  • Udržujú priaznivú hladinu pH

 

Každý tampón obsahuje 800 miliónov živých baktérií probiotického kmeňa LN. Na rozdiel od ostatných lokálnych probiotík, ellen chránia vaše intímne zdravie v čase, keď je najviac nestabilné – vo forme tampónu počas menštruácie. Hydrofilný materiál tampónu absorbuje menštruačnú krv, ktorá rehydratuje probiotické baktérie. Laktobacily sa aktivujú, uvoľnia z tampónu a kolonizujú slizničný povrch pošvy. Konkurovaním o živiny potláčajú rast iných baktérií vrátane kvasiniek. Prostredníctvom spracovania glykogénu zahája produkciu kyseliny mliečnej a znižujú pH v pošve, čím dochádza k obnove vaginálnej mikroflóry a predchádzaniu opakovaných urogenitálnych infekcií. ellen probiotické tampóny sú vhodné ako pre ženy, u ktorých sa vaginálna nerovnováha už prejavila, ako aj pre tie, ktoré jej chcú predísť.

Použitie: Na obnovu narušenej vaginálnej mikroflóry je dôležité používať ellen minimálne po dobu 3 menštruačných cyklov. Ako prevencia sa odporúča používať ellen počas každého menštruačného cyklu – minimálne 3 tampóny denne. Okrem prvotnej funkcie probiotika, plnia ellen funkciu hygienickú – formou tampónu. ellen probiotické tampóny tak chránia vaše intímne zdravie v čase, keď je najviac nestabilne – počas menštruácie. ellen sú k dispozícií v troch veľkostiach: ellen Mini, ellen Normal a ellen Super.

Na obnovu narušenej vaginálnej mikroflóry stačí použiť iba 3 tampóny ellen denne po dobu 3 dní, t.j. iba 9 ellen počas celej menštruácie. Balenie ellen mini a ellen normal Vám tak vydrží na viac ako jeden menštruačný cyklus.

 

 

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)