Lactoflor BioPlus 90 cps

Skladom

S&D Pharma SK, s.r.o.

Novinka

Lactoflor výživový doplnok s obsahom 2 miliardy životaschopných baktérií v jednej kapsule. Lactoflor obsahuje vlákninu.

Viac detailov

Naša cena 15,44 € s DPH

Jednotková cena za 1 kapsulu: 0,17 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Lactoflor s obsahom 2 miliárd životaschopných baktérií v jednej kapsule. Patentovaná zmes kmeňov Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, L. rhamnosus, Bifidobacterium, S. thermophilus a inulínu.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 2-3 kapsuly denne. Počas užívania antibiotík až 4 kapsuly denne, najlepšie v 2 dávkach. Užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: baktérie mliečneho kvasenia minimálne 2 miliardy životaschopných baktérií v jednej kapsule v čase výroby, inulín zo zelených rastlín. Pomocné látky: protihrudkujúca látka (stearan horečnatý)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)