Menu
banner

Generica Lutein Premium 60 cps Zväčšiť

Generica Lutein Premium 60 cps

Generica

Generica Lutein Premium výživový doplnok obsahuje vyváženú kombináciu účinných látok pre výživu očí. Generica Lutein Premium prispievajú k udržaniu dobrého zraku.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 15 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 15 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,15 €.


Naša cena s DPH15,17 €

logo Heureka overene
logo PayPal logo PayPal

Charakteristika: Lutein Premium obsahuje vyváženú kombináciu účinných látok pre výživu očí ako sú luteín, zeaxantín, zinok, vitamín E a rybí olej s obsahom 3-omega mastných kyselín DHA/EPA. 3-omega mastná kyselina DHA (kyselina dokozahexaénová) a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA. Vitamín E a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: U detí do 10 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne najlepšie počas jedla. Kapsulu je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: D-alfa-tokoferol (vitamín E) , kyselina dokozahexaénová (DHA) , kyselina eikozapentaénová (EPA) , luteín , rybí olej (EPA, DHA) , zeaxantín , zinok (nešpecifikovaný)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Generica Lutein Premium 60 cps

Generica Lutein Premium 60 cps

Generica Lutein Premium výživový doplnok obsahuje vyváženú kombináciu účinných látok pre výživu očí. Generica Lutein Premium prispievajú k udržaniu dobrého zraku.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)

Zákaznici kupujúci Generica Lutein Premium 60 cps mali záujem aj o: