Menu
banner

Nalgesin S 20 tabliet Zväčšiť

Nalgesin S 20 tabliet

3838989561833

Krka

Nalgesin S je liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí - hlavy, zubov, svalov, kĺbov,menštruačných, na liečbu zápalových ochoreníznižovanie horúčky. Tablety sa ľahko rozpúšťajú a preto je nástup účinku lieku veľmi rýchly. Nalgesin S je vhodný pre dospelých a deti hmotnosťou nad 50kg.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 6 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 6 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,06 €.


Naša cena s DPH6,25 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Indikácie: Inhibíciou syntézy prostaglandínov pôsobí analgeticky, protizápalovo a antipyreticky. Nalgesin S zmierňuje  bolesť po úrazoch (podvrtnutia, pomliaždeniny); pooperačné bolesti (v úrazovej chirurgii, ortopédii, gynekológii, čeľustnej chirurgii); gynekologickú bolesť (bolesť a kŕče pri menštruácii, bolesť pri zavedení vnútromaternicového telieska); bolesť hlavy, zubov; migrénu; bolesť chrbta. Nalgesin S sa v prípade infekčných ochorení používa ako doplnková liečba na zmiernenie bolestí svalov a kĺbov, zápalu a zníženie horúčky.

Kontraindikácie: Neužívajte Nalgesin S, keď ste alergický (precitlivený) na naproxén alebo na niektorú z ďalších zložiek lieku; keď ste alergický na kyselinu acetylsalicylovú alebo na iné nesteroidové protizápalové lieky; ak máte žalúdkový alebo dvanástnikový vred alebo vredový zápal hrubého čreva; ak ste v minulosti krvácali do tráviaceho traktu; ak už užívate nejaké lieky na potlačenie bolesti; ak máte vážnejšie ochorenie pečene alebo obličiek; ak trpíte vážnejším ochorením srdca; ak vaša bolesť pretrváva viac ako 10 dní; ak sa vám ani po troch dňoch užívania lieku neznížila horúčka. Nalgesin S nemajú užívať deti s telesnou hmotnosťou nižšou ako 50 kg. Tehotné ženy v poslednej tretine tehotenstva a dojčiace matky nesmú sodnú soľ naproxénu užívať.

Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva a ani počas dojčenia sa neodporúča užívať Nalgesin S. Lekár rozhodne, či možný prínos pre tehotnú ženu prevyšuje riziko ohrozenia plodu. Preto ak ste tehotná, ak máte v úmysle otehotnieť alebo sa domnievate, že ste tehotná, navštívte svojho lekára. V poslednej tretine tehotenstva a počas dojčenia je Nalgesin S kontraindikovaný.

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu každých 8 až 12 hodín (maximálne 3 tablety denne) pokiaľ pretrvávajú vaše problémy. Na úvod môžete užiť dvojitú dávku (dve tablety), a to buď obidve tablety naraz alebo druhú tabletu v hodinovom intervale po prvej. Ak ste starší ako 65 rokov, užívajte jednu tabletu každých 12 hodín, ak ste sa s vaším lekárom nedohodli inak.

Kvôli prevencii podráždenia žalúdka sa doporučuje užiť tabletu po jedle.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Účinná látka:naproxen
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku:275mg / 1 tbl
Lieková forma:filmom obalené tablety

Napísať hodnotenie

Nalgesin S 20 tabliet

Nalgesin S 20 tabliet

Nalgesin S je liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí - hlavy, zubov, svalov, kĺbov,menštruačných, na liečbu zápalových ochoreníznižovanie horúčky. Tablety sa ľahko rozpúšťajú a preto je nástup účinku lieku veľmi rýchly. Nalgesin S je vhodný pre dospelých a deti hmotnosťou nad 50kg.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)