Zľava -2,30 € Znížená cena
Imunoglukan P4H SynBIO 70 cps

Imunoglukan P4H SynBIO 70 cps

Skladom

Pleuran

Novinka

Výživový doplnok Imunoglukan P4H Synbio obsahuje jedinečnú štvorkombináciu imunoglukanu, fruktooligosacharidov a bakteriálnych kultúr a vitamínu C.  Imunoglukan P4H Synbio môžu užívať dospelí a deti od 3 rokov. Je vhodný pre alergikov a diabetikov. Kapsula je rastlinného pôvodu. Neobsahuje glutén.

Viac detailov

Naša cena 24,21 € s DPH

Pôvodná cena 26,51 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Imunoglukan P4H® SynBIO je synbiotikum - jedinečná štvorkombinácia účinných látok. Obsahuje Imunoglukan®, synbiotickú kombináciu fruktooligosacharidov a zmes 5 životaschopných bakteriálnych kultúr štvrtej generácie DuolacTM a vitamín C, ktorý prispieva k správnemu
fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

  • Imunoglukan® je vysoko purifikovaná prírodná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov, získavaný izoláciou z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnosť a účinnosť bola overená v klinických štúdiách a pozorovaniach, ktoré boli publikované v odbornej literatúre.
  • Bakteriálne kultúry sú životaschopné mikroorganizmy. Lyofilizované bakteriálne kultúry v prípravku Imunoglukan P4H® SynBIO sú spracované unikátnou technológiou štvrtejgenerácie (Duolac™), ktorá zabezpečuje, že baktérie ostávajú životaschopné, veľmi stabilné a zároveň sú chránené voči žalúdočným a žlčovým kyselinám.
  • Oligosacharidy / FOS (fruktooligosacharidy) ovplyvňujú živé bakteriálne kultúry.
  • Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: Ak sa liečite imunosupresívami, ak ste po transplantácii orgánov. Nevhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Ako náhradu pestrej stravy. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Odporúča sa užívať 1 kapsulu 1x denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Je vhodný aj na dlhodobé užívanie. Kapsuly sa prehĺtajú vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody, najlepšie večer pred spaním alebo ráno nalačno. V prípade potreby je možné obsah kapsuly vysypať na lyžičku, a tak užiť.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje imunoglukan (100 mg), vitamín C (L-askorban vápenatý) (100 mg), 2,5 x 10exp9 probiotických baktérií (Bifidobacterium lactis BL2, Lactobacillus acidophilus LH5, Streptococcus thermophilus ST3, Lactobacillus casei LC1, Bifidobacterium bifidum BF2), fruktooligosacharidy (25mg), isomaltooligosacharidy (25mg), stearan horečnatý, kukuričný škrob.  Kapsula je rastlinného pôvodu.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi alebo užívajúci imunosupresíva. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekročiť. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Skladovať v suchu pri teplote 5°C -  25°C. Chrániť pred vlhkom a priamym slnečným svetlom. Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)