Probio-fix Imun baby kvapky 8 ml

Skladom

S&D Pharma SK, s.r.o.

T03900

Novinka

Probio-fix Imun baby výživový doplnok prispieva k udržaniu rovnováhy črevnej mikroflóry. Probio-fix Imun baby je vhodný pre deti od narodenia.

Viac detailov

13,03 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 1 628,75 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok  s obsahom živých bakteriálnych kultúr (Lactobacilus rhamnosus GG, LGG® a Bifidobacterium animalis subsp. lactis, BB-12® 1x109 - 1 miliarda) v 6 kvapkách (denná dávka).

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku. Nesmie sa používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Užívajú dojčatá od narodenia a malé deti do 3 rokov: 6 kvapiek na lyžičku alebo do mlieka/príkrmu 1x denne. Pred použitím je potrebné obsah fľašky dôkladne pretrepať. Po otvorení spotrebovať do 4 týždňov. Dodržujte doporučené dávkovanie!
 
Zloženie: aktívne látky: Bifidobacterium animalis (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus rhamnosus (živé bakteriálne kultúry)

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodné aplikovať počas prvých dvoch dní života novorodenca. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)