Kerolan sprej 150 ml

Skladom

AVEPHARMA, s.r.o.

Novinka

Kerolan sprej je veterinárny prípravok určený k lubrikácií. Kerolan sprej určený k lubrikácii rukavíc a k zvýšeniu kĺzavosti pri veterinárnych gynekologických vyšetreniach pri inseminácii.

Viac detailov

Naša cena 4,73 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 31,53 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Účinný prípravok určený k lubrikácií a k zvýšeniu kĺzavosti rukavíc pri inseminácii a pri veterinárnom gynekologickom vyšetrení. Pri zavádzaní sond a teplomerov. Prípravok je ekologicky neškodný s vysokou sterilitou podľa normy CSL4. Jednoduchá aplikácia.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku.

Použitie: Aplikujte tesne pred zákrokom. Nanáša sa zo vzdialenosti 12 – 20cm okolo rekta plemenníc a na inseminačné rukavice. Extrémne horľavý aerosol.
 
Zloženie: Parrafinum liquidum, Propanum/Butanum, Benzinum, Parfumácia. 

Upozornenie: Zákaz fajčenia. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zahrievaní sa môže roztrhnúť. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplote presahujúcu 50 °C. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Neprepichujte alebo nespaľujte ani po použití. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo iných zdrojov zapálenia. Chráňte pred teplom, žeravými povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)