Menu
banner

UniGel Apotex gél 100g Zväčšiť

UniGel Apotex gél 100g

APOTEX

UniGel Apotex gél urýchľuje hojenie akútnych a chronických rán. UniGel Apotex gél eliminuje infekciu z rany a bráni vstupu infekcie.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 65 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 65 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,65 €.


Naša cena s DPH65,30 €

logo Heureka overene
logo PayPal logo PayPal

Charakteristika: Používa sa na urýchlenie hojenia akútnych rán (úrazy,drobné poranenia v domácnosti , pri športe, pooperačné rany, odreniny, popáleniny,opary)a chronických rán (komplikované rany, dekubity, vredy predkolenia, diabetická noha). Stabilná vlhkosť v rane zabraňuje vzniku chrasty a tým pomáha urýchľovať proces hojenia a zlepšuje vzhľad jazvy. Nepriľne ku rane, čím zabezpečí bezbolestný preväz a je tiež preto vhodný pre všetky vekové kategórie.
 
Nepoužívajte: Ak ste alergický na akúkoľvek zložku prípravku.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: jedenkrát za 24-48 hodín sa po jemnom očistení/omytí rany nanesie tenká vrstva gélu (1-2 mm) na ranu a blízke okolie (0,5 až 1 cm). V prípade potreby prekryť ranu sterilným nesavým krytím.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

UniGel Apotex gél 100g

UniGel Apotex gél 100g

UniGel Apotex gél urýchľuje hojenie akútnych a chronických rán. UniGel Apotex gél eliminuje infekciu z rany a bráni vstupu infekcie.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)