GS Merilin 60 + 30 tbl

Skladom

Green Swan

Novinka

Výživový doplnok Merilin GS je nehormonálny prípravok, ktorý je určený pre ženy v období okolo prechodu a po ňom. Merilin GS predstavuje bezpečnú a účinnú alternatívu pre ženy, ktoré z akéhokoľvek dôvodu nemôžu alebo nechcú užívať hormóny.

Viac detailov

Naša cena 22,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 1 tableta: 0,24 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: GS Merilin obsahuje štandardizovaný extrakt z podzemku rastliny Cimicifuga racemosa, u ktorej bolo v posledných rokoch viacerými klinickými štúdiami1 potvrdené priaznivé pôsobenie na všetky fyziologické javy sprevádzajúce klimaktérium. Zároveň dodáva vápnik a vitamín D3, ktorých dostatočný príjem v tomto období je dôležitý pre pevnosť kostí. Prípravok je špeciálne určený pre ženy, ktoré si prajú harmonicky prežiť obdobie prechodu a zostať svieže aj v ďalších rokoch. Predstavuje bezpečnú a účinnú alternatívu pre ženy, ktoré z akéhokoľvek dôvodu nemôžu alebo nechcú užívať hormóny.

• Môžu ho užívať aj ženy, ktoré prestali užívať hormonálne prípravky.

• Je bezpečný pri dlhodobom užívaní.

• Je vhodný aj pre ženy, ktoré majú pravidelnú menštruáciu, ale začínajú sa u nich prejavovať zmeny spojené s obdobím klimaktéria.

• Nespôsobuje váhový prírastok.

• Nezhoršuje kŕčové žily, ktorými trpí v klimaktériu viac ako tretina žien.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Užívajte pravidelne 1 tabletu denne. Tablety sa užívajú celé, nerozchrúmané s jedlom alebo po jedle a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody. Odporúčaná doba užívania je aspoň 2 mesiace. Efekt GS Merilinu možno očakávať najskôr po 2–4 týždňoch užívania.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: hydrogénfosforečnan vápenatý dihydrát, Cimiciguga racemosa extrakt (6:1), protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, sodná soľ karboxycelulózy, sodná soľ karboxymethylškrobu), polevové činidlá (hydroxypropalmethylcelulóza, mastenec), farbivo (oxid titančitý), cholekalciferol  

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)