Menu
banner

GS Anxiolan 30 tbl Zväčšiť

GS Anxiolan 30 tbl

8594032753185

Green Swan

Výživový doplnok Anxiolan GS je prípravok,ktorý ponúka účinnú pomoc pri nepokoji, úzkosti a napätí.Anxiolan GS je šetrný k organizmu a nespôsobuje závislosť.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 5 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 5 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,05 €.


Naša cena s DPH5,09 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: Výživový doplnok GS Anxiolan darčekové balenie udržiava emočnú rovnováhu.Výživový doplnok GS Anxiolan darčekové balenie upokojuje duševné zdravie pre zvládnutie stresu.

Špeciálny prípravok GS Anxiolan obsahuje účinné látky, ktoré priamo pôsobia na centrálny nervový systém: Ľubovník bodkovaný pre emočnú rovnováhu a duševné zdravie.Valeriána lekárska pre upokojenie a duševné zdravie.GS Anxiolan navyše obsahuje horčík a vitamín B6 - látky, ktoré prispievajú k normálnej psychickej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.GS Anxiolan je účinný, ale zároveň bezpečný. Je vhodný pre dlhodobé užívanie, vzhľadom k svojej šetrnosti k organizmu.

Nepoužívajte:  Nie je určené pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.  

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste alergická na ktorúkoľvek zložku poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1–2 tablety denne.

Zloženie: Extrakt z valeriány lekárskej 5:1 (zodpovedá 250 mg sušeného koreňa) 50 mg, Extrakt z ľubovníka bodkovaného 15:1 (zodpovedá 150 mg sušenej vňate) 10 mg, horčík 50 mg, vitamín B6 1,6 mg.

  

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

GS Anxiolan 30 tbl

GS Anxiolan 30 tbl

Výživový doplnok Anxiolan GS je prípravok,ktorý ponúka účinnú pomoc pri nepokoji, úzkosti a napätí.Anxiolan GS je šetrný k organizmu a nespôsobuje závislosť.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)