CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém 75 ml

Skladom

CutisHelp

8595218200301

Novinka

CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém je určený na starostlivosť pri: atopickom ekzéme, kontaktnej dermatitíde, žihľavke a ďalších zápalových kožných prejavoch alergického pôvodu.

Viac detailov

Naša cena 9,22 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Konopný olej je známy aj svojim upokojujúcim vplyvom na pokožku při EKZÉME (napr. atopickom) a KOŽNEJ ALERGII (žiahľavka a i.) Krém s obsahom bioaktívnych látok extrahovaného konopného oleja, prispôsobený pre špeciálnu citlivú starostlivosť o novorodeneckú a detskú pokožku. Aktivuje potřebné regeneračné procesy kože, dodáva bunkám nevyhnutnú výživu pre ich správne fungovanie, intenzívne posilňuje prirodzenú ochrannú kožnú bariéru a zanecháva príjemný upokojujúci pocit. Nanášajte podľa potřeby na pokožku tela a tváre. Hypoalergénne krém pre starostlivosť pri ekzéme a prejavoch kožné alergie, určený pre ošetrenie celého tela aj tváre - obsahuje optimálnu koncentráciu extrahovaného konopného oleja, ktorý s ďalšími aktívnymi látkami napomáha výraznému upokojenie, príjemnému priebehu aplikácie a hĺbkovej regenerácii kože - dobre sa vstrebáva, pokožku intenzívne hydratuje a zlepšuje jej elasticitu - dodáva kožným bunkám potrebnú výživu pre zabezpečenie ich správneho vývoja a funkcie - štruktúra prípravku je svojimi vlastnosťami podobná kožnému mazu, čím nahrádza funkcie narušenej prirodzenej kožnej bariéry - postupne upravuje celkový stav kože a posilňuje jej odolnosť voči vplyvom vonkajšieho prostredia. Úspešne udržuje zdravý vzhľad a bezproblémový stav kože - prirodzené antibakteriálne vlastnosti konopného oleja navyše obmedzujú vznik nežiadúcich infekcií pri rozškriabané postihnutých miest - nadštandardné znášenlivost

Aktívna zložka: patentovo chránený extrahovaný konopný olej (s vysokým a vyváženým pomerom bioaktívnych látok s výraznými protizápalovými, antibakteriálnymi, výživovými a regeneračnými vlastnosťami)

Upozornenie: Uschovajte při teplote 5-25°C, chráňte před priamym slnečným svetlom a spotrebujte najlepšie do dátumu uvedeného na obale.

Použitie: Prípravok sa obvykle aplikuje 2x denne. Krém sa rovnomerne nanáša priamo na postihnuté miesta a jemne vmasíruje do pokožky.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)