4x
Ocuvite Lutein forte 60 tabliet BALENIE 4x60tbl

Ocuvite Lutein forte 60 tabliet BALENIE 4x60tbl

Skladom

Bausch+Lomb

4030571002444

Novinka

Ocuvite Lutein forte je výživový doplnok špeciálne vyvinutý k udržaniu dobrého zraku. Ocuvite Lutein forte je kombináciou karotenoidov - luteín a zeaxantín, vitamínov a antioxidantov. Je vhodný pre dospelých, diabetikov i celiatikov, ktorí majú namáhaný zrak (práca s počítačom apod.)

Viac detailov

Naša cena 44,96 € s DPH

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Ocuvite Lutein Forte obsahuje vyváženú kombináciu výživných látok. Karotenoidy luteín a zeaxantín sa vo vysokej miere nachádzajú v centrálnej oblasti sietnice (v žltej škvrne). Obsahuje tiež zinok, selén a vitamíny C a E.

  • Zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku a správnej látkovej premene vitamínu A.
  • Zinok, selén a vitamíny C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku. U detí do 18 rokov. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 - 2 tablety denne s jedlom. Neprekračujte doporučené dávkovanie.

Zloženie v 1 tablete: luteín (6 mg), zeaxantín (0,5 mg), zinok (5 mg), selén (20 μg), vitamín E (8,8 mg), vitamín C (60 mg), mikrokryštalická celulóza, želatína, sacharóza, palmový olej, oxid kremičitý, askorbáty mastných kyselín, hydroxypropylmetylcelulóza, maltodextrín, stearan horečnatý, oxid titaničitý, oxid železitý, kyselina stearová, stearan horečnatý, glycerol, oranžová žlť, ponceau 4R

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Obsah balenia

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Príslušenstvo