CutisHelp DEFEKT konopná masť 50 ml

Skladom

CutisHelp

8595218200356

Novinka

CutisHelp DEFEKT konopná masť pre starostlivosť pri: odreniny, popáleniny, poranenie, zapareniny, vredy predkolenia, preležaniny a ďalšie kožné defekty. Špeciálna masť s vyváženým obsahom patentovo chráneného extrahovaného konopného oleja pre intenzívnu regeneráciu kože.

Viac detailov

Naša cena 10,50 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 210,00 €

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Vysoko účinná výživná a regeneračná masť na šetrné ošetrenie pri mechanickom (porezanie, pichnutie, poškrabanie, odreniny, boľavé miesta), chemickom (poleptanie, podráždenie) alebo fyzikálnom (omrzliny, popáleniny, spáleniny, dekubity/preležaniny) poškodení pokožky a pri nedostatočnom prekrvení tkaniva. Intenzívne prestupuje do všetkých vrstiev kože, hojí bolestivé a traumatické miesta prasklín a trhlín, podkožných krvných podliatin, bércových vredov, jaziev a iných defektov. Obsahuje mimoriadne bohaté množstvo 20% patentovaného zošľachteného oleja zo semien technického konope, ktorý sa získava nechemickou extrakciou prostredníctvom skvapalneného inertného plynu a vyznačuje sa prirodzenými protialergickými, protibakteriálnymi a protizápalovými vlastnosťami, optimálne vyváženým objemom a pomerom esenciálnych mastných kyselín a prírodných látok na báze koenzýmov Q a filtrov UV žiarenia. Bez parabénov, nie je parfumovaný a neobsahuje psychotropné látky ani neprirodzené prímesi a konzervačné látky. Je obohatený o vitamíny A, C, D, E. Prípravok dodáva kožným bunkám v mieste používania ideálnu výživu (esenciálne mastné kyseliny omega-3, -6 a -9) pre ich vývoj a správne fungovanie. Celkovo prispieva k revitalizácii kože a podpore jej prirodzene hladkého a krásneho vzhľadu. Konopný olej je známy aj svojim pozitívnym vplyvom na regeneráciu pokožky pri kožných DEFEKTOCH (odreniny, popáleniny a i.).

Upozornenie: Vhodný na každodennú starostlivosť aj pre deti/dojčatá a tehotné i dojčiace ženy

Použitie: odporúča sa ako doplnok k základnej liečbe a zároveň ako preventívny prostriedok kožných defektov; zabraňuje vzniku potenciálnych infekčných a degeneračných ložísk.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)