Probio-fix baby kvapky 8 ml

kvapky 1x8 ml

Kód tovaru:

EAN: 5700127106818

12,05 € s DPH

Jednotková cena za liter1 506,60 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Probio-fix baby prispieva k udržaniu rovnováhy črevnej mikroflóry. Probio-fix baby výživový doplnok je vhodný i pre deti od 2 týždňov.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok obsahuje živé lyofilizované baktérie rodu Bifidobacterium animalis subs. lactis.Pomáha vytvárať a udržiavať rovnováhu črevnej mikroflóry.

Nepoužívať: U detí mladších ako 2 týždne. Ako náhradu pestrej stravy. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Fľaštička sa má pred podaním dobre pretrepať, obrátiť, držať pod uhlom približne 30°a má sa nakvapkať 6 kvapiek na lyžičku alebo do mlieka/príkrmu jedenkrát denne. Odporúčaná denná dávka 6 kvapiek. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Po otvorení spotrebujte do 4 týždňov. 

Zloženie: Baktérie mliečneho kvasenia: Bifidobacterium animalis subsp. lactis, BB-12®, minimálne 1 miliarda (1 x109) životaschopných baktérií na konci doby použiteľnosti. Slnečnicový olej, vitamín C, vitamín E, kys. citrónová, maltodextrín, sacharóza. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 20

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »