Protect sprej na lezúci hmyz 500 ml

Kód tovaru:

7,12 € s DPH

Jednotková cena za liter14,24 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 7 vernostných bodov. Za obsah košíka získate celkovo 7 bodov, ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,07 €.


O produkte

Repelentný prípravok Protect sprej proti lezúcemu hmyzu na povrchy je určený na ničenie nežiadúceho hmyzu v domácnostiach ako šváby, mravce, striebrenka. Prípravok proti lezúcemu hmyzu Protect je účinný postrek na ničenie švábov a mravcov v domácnosti. Použitím Protect sprej proti lezúcemu hmyzu možno dosiahnuť i 8-9 mesačnú účinnosť.

Detaily

Charakteristika: Pre použitie do uzavretých priestorov proti lezúcemu hmyzu so skrytým životným štýlom, švábom, mravcom, striebrenkám atď. Prípravok je bez pachu a jeho formulácia zaručuje okamžitú a zároveň dlhotrvajúcu účinnosť počas 4 - 6 týždňov. Moderný a obľúbený prípravok pre použitie v domácnostiach.
Rozprašovač je vybavený bezpečnostnou poistkou proti nechcenému použitiu deťmi a tryskou pre pohodlnú aplikáciu.

Bezpečnostné opatrenia: Pred použitím potrepte a uvoľnite bezpečnostné uzávery, otvorte okná a zabezpečte dôkladné vetranie miestnosti. Nerozprašujte na obliečky a posteľné prádlo, v prípade ich postreku doporučujeme vyprať v 60 C stupňovej vode. Nerozprašujte na elektrické zariadenia! Počas rozprašovania nepoužívajte otvorený oheň a nefajčite, nepite a nejedzte! Použite vhodné pomôcky osobnej ochrany-okuliare, rukavice. Jedovatý pre vodné organizmy. Zabráňte priamemu kontaktu prípravku s mačkami.

Použitie: Rozprašujte cielene vo vzdialenosti cca 30 cm od povrchu, a to na chodníky, úkryty a výskyt hmyzu najmä na nesavé plochy a povrchy. 500 ml prípravku v priemere postačuje na ochranu cca 10-12 m2. Rozprašujte tak, aby bola plocha vlhká. Nerozprašujte na elektrické zariadenia, voľne do priestoru a na silne savé povrchy. Pred aplikáciou odstráňte z priestoru akváriá, teráriá. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti rozpraš opakujte po 2-3 týždňoch. Po aplikácii rozprašu min. 1 týždeň neumývajte plochu. Po jej umytí postup opakujte. Je možné dosiahnuť aj 1-3 týždňovú účinnosť. Pri nesavých povrchoch až do 20 týždňov.

Zloženie: Účinná látka: 2,5 g / l permetrin

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí!  Nepoužívajte po dátume exspirácie! Používajte biocídne výrobky bezpečne! Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (1)

 • návštevník sa pýta

  17.08.2019
  Prečo je nebezpečný pre mačku
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  DObrý deň, mačky majú zvýšenú citlivosť na účinnú látku permetrin, ktorá môže u nich vyvolať nežiaduce účinky, preto sa nemôže u mačiek používať. Pekný deň.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)