Linex Forte 28 kapsúl

Skladom

Sandoz

T00413

3838957026883

Novinka

Výživový doplnok probiotikum Linex Forte obsahuje 1 miliardu kolónií lyofilizovaných baktérií rodu Lactobacillus a 1 miliardu kolónií lyofilizovaných baktérií rodu Bifidobacterium, taktiež obsahuje prebiotiká (inulín s oligofruktózou). Tieto živé mikroorganizmy pomáhajú regulovať a udržiavať rovnováhu črevnej mikroflóry.

Viac detailov

Naša cena 9,06 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Linex® Forte pomáha udržiavať rovnováhu črevnej mikroflóry. Črevná mikroflóra pomáha udržiavať rovnováhu medzi kyslým a zásaditým prostredím, ktorá je potrebná pre správne fungovanie tráviacich enzýmov. Rovnováha črevnej mikroflóry môže byť poškodená užívaním antibiotík, vírusovými alebo bakteriálnymi infekciami, cestami do zahraničia alebo užívaním alkoholu. Porušenie rovnováhy črevnej mikroflóry sa môže prejaviť hnačkou, zápchou alebo nadúvaním (plynatosťou).

Nepoužívajte: Neužívajte Linex kapsuly, keď ste alergický (precitlivený) na ktorúkoľvek zo zložiek lieku, keď ste alergický na mlieko alebo mliečne výrobky. Buďte zvlášť opatrný pri užívaní Linex kapsúl, ak vaša telesná teplota je vyššia ako 38°C, zistili ste krv alebo kúsky sliznice v stolici, hnačka trvá viac ako 2 dni, máte silnú hnačku spojenú so stratou tekutín a telesnej hmotnosti, okrem hnačky máte aj bolesti brucha, máte iné chronické ochorenia (cukrovka, AIDS) alebo nedostatočnosť imunitného systému. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Nie sú známe škodlivé vplyvy užívania tohto lieku počas tehotenstva a dojčenia. Poraďte sa však s lekárom, ak by ste chceli užívať Linex kapsuly v tehotenstve alebo počas dojčenia.

Dávkovanie: 1 kapsula denne.

U dojčat a detí do 2 rokov sa môže obsah kapsuly vysypať na lyžičku a zmiešať s trochou tekutiny. Kapsuly užívajte po jedle a zapite ich malým množstvom vody. Linex neužívajte súčasne s alkoholom alebo horúcimi nápojmi.

Zloženie (v 1 kapsule): 1 x 10exp9 kolónií lyofilizovaných baktérií rodu Lactobacillus a Bifidobacterium, inulín s oligofruktózou, bezvodá dextróza, mikrokryštalická celulóza, zemiakový škrob, magnéziumstearát, stopy po mliečnych bielkovinách, prebiotiká.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Príslušenstvo