Podpätenka symetrická zo silikónu 1 pár

Kód tovaru:

EAN: 8585003411975

7,40 € s DPH

Jednotková cena za set7,40 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Podpätenka symetrická zo silikónu prevencia zmiernenia progresie degeneratívnych zmien váhonosných kĺbov a chrbtice odpružením chôdze. Podpätenka symetrická zo silikónu odľahčujú a zmierňujú bolesti pri ostrohe pätovej kosti.

Detaily

Charakteristika: Anatomicky tvarované podpätenky pohlcujú nárazy a rozdeľujú tlaky pri artrózach členkového, kolenného a bedrového kĺbu. Znižujú zaťaženie a odľahčujú šľachy pri zápaloch a podráždení Achillovej šľachy. Zmierňujú zápaly pri ostrohe a vyrovnávajú skrátenie končatín o 5 - 10 mm. Zmierňujú bolesti po aplikácii endoprotéz. Zvyšujú postavenie päty, čím redukujú tlak pôsobiaci na päty.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Silikónovú podpätenku vložte do vnútra obuvi, tak aby pokrývala oblasť päty. Podpätenka je univerzálna pre obe nohy a materiál je mäkký a pružný. Zdravotnícka pomôcka môže byť použitá s takmer všetkými druhmi obuvi.

Tabuľka veľkosti:

veľkosť S M L
obvod nohy/cm 23-25 26-28 29-31

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 365

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)