Menu
banner

-4,50 €

Znížená cena
5+1
Floraliv 7 fľaštičiek akcia 5+1 ZDARMA Zväčšiť

Floraliv fľaštičky 7 amp x 10ml BALENIE 6x7 amp

4013054024140

Berlin-Chemie

Výživový doplnok Floraliv má gastro-protekčný systém zabezpečujúci, že veľké množstvo živých baktérií sa dostane do čreva.Floraliv prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Teraz Floraliv fľaštičky v akcii 5+1 zdarma!!

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 48 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 48 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,48 €.


Pôvodná cena s DPH52,55 €

Naša cena s DPH48,05 €

logo Heureka overene
logo PayPal logo PayPal

Charakteristika: Výživový doplnok Floraliv má gastro-protekčný systém zabezpečujúci, že veľké množstvo živých baktérií sa dostane do čreva.Floraliv prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Floraliv  prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, napr. sliznice čreva ,k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie,k zníženiu vyčerpania a únavy.Bacillus coagulans – spóry tvoriaci bakteriálny kmeň, ktorý podporuje pasáž potravy a zabezpečí vysoký počet baktérií v čreve.

  • Vitamíny B6 a B12 prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
  • Vitamíny B3 a B12  prispievajú k zachovaniu zdravých slizníc, napr. aj sliznice čreva.
  • Vitamíny B1, B2, B3, B5, B6 a B12  prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.
  • Vitamíny B2, B3, B5, B6 a B12  prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy, u detí do 3 rokov ak nie je uvedené inak.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie:Odporúča sa 1 až 2 jednodávkové fľaštičky denne podľa potreby. Návod na otvorenie fľaštičky je v krabičke.

Zloženie v fľaštičke: Roztok: Vitamíny B1 0,42mg (38,2%ODD) , B2 0,48mg (34,3%ODD), B3 5,4mg (33,8%ODD), B5 1,8mg (30,0%ODD), B6 0,6mg (42,8%ODD), B12 0,30mcg (12,0%ODD), demineralizovaná voda, fruktóza, med,ruktooligosacharidy krátke reťazce, ochucovadlá, sorban draselný, benzoan sodný, kyselina citrónová, citran sodný, karamel, maltodextrín

Prášok vo vrchnačiku: živé črevné baktérie min. 0,5 miliardy CFU (Bifidobacterium BB-12,Lactobacillus acidophilus LA-5,Lactobacillus paracasei L. CASEI 431, Bacillus coagulans LMG S-24828), hydrolyzovaný kukuričný dextrín, oxid kremičitý, oxid horečnatý, maltodextrín, alginát sodný, pivovarnícky kvasinkový extrakt, fosfát sodný, hydroxypropylmetylcelulóza,

ODD - odporúčaná denná dávka, CFU - koloniformné jednotky

Upozornenie: Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy, vyváženého a zdravého životného štýlu. Skladujte pri teplote do 25 °C, v originálnom balení na ochranu pred svetlom a vlhkom.  Tento výrobok neobsahuje glutén alebo laktózu. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Floraliv fľaštičky 7 amp x 10ml BALENIE 6x7 amp

Floraliv fľaštičky 7 amp x 10ml BALENIE 6x7 amp

Výživový doplnok Floraliv má gastro-protekčný systém zabezpečujúci, že veľké množstvo živých baktérií sa dostane do čreva.Floraliv prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Teraz Floraliv fľaštičky v akcii 5+1 zdarma!!

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)