Zľava -4,80 € Znížená cena
5+1
Floraliv 20 cps akcia Akcia 5+1 ZDARMA

Floraliv kapsuly 20 cps BALENIE 6x20cps

Skladom

Berlin-Chemie

4013054024133

Novinka

Výživový doplnok Floraliv má gastro-protekčný systém zabezpečujúci, že veľké množstvo živých baktérií sa dostane do čreva.Floraliv prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systémuTeraz Floraliv 20cps vo výhodnej akcii 5+1 zdarma.

Viac detailov

Naša cena 49,60 € s DPH

Pôvodná cena 54,40 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok Floraliv má gastro-protekčný systém zabezpečujúci, že veľké množstvo živých baktérií sa dostane do čreva.Floraliv prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Floraliv  prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, napr. sliznice čreva ,k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie,k zníženiu vyčerpania a únavy.Bacillus coagulans – spóry tvoriaci bakteriálny kmeň, ktorý podporuje pasáž potravy a zabezpečí vysoký počet baktérií v čreve.

 • Vitamíny B6 a B12 prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
 • Vitamíny B3 a B12  prispievajú k zachovaniu zdravých slizníc, napr. aj sliznice čreva.
 • Vitamíny B1, B2, B3, B5, B6 a B12  prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.
 • Vitamíny B2, B3, B5, B6 a B12  prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy, u detí do 3 rokov ak nie je uvedené inak.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 - 2 kapsuly denne podľa potreby. Kapsula sa zapíja pohárom vody. Ak máte problémy kapsulu prehltnúť, otvorte ju a užite prášok rozpustený vo vode alebo v inej tekutine (nie vriacej).

Zloženie v 1 cps: Vitamíny B1 0,42mg (38,2%ODD) , B2 0,48mg (34,3%ODD), B3 5,4mg (33,8%ODD), B5 1,8mg (30,0%ODD), B6 0,6mg (42,8%ODD), B12 0,30mcg (12,0%ODD), živé črevné baktérie min.0,5 miliardy (Bifidobacterium BB-12,Lactobacillus acidophilus LA-5,Lactobacillus paracasei L. CASEI 431, Bacillus coagulans LMG S-24828), potravinárska želatína, hydrolyzovaný kukuričný dextrín, fruktooligosacharidy krátke reťazce, oxid kremičitý, stearan horečnatý, oxid horečnatý, maltodextrín, alginát sodný, mikrokryštalická celulóza, pivovarnícky kvasinkový extrakt, fosfát sodný, hydroxypropylmetylcelulóza, kyselina citrónová, citran sodný, farbivá E171 a E172

ODD - odporúčaná denná dávka, CFU - koloniformné jednotky

Upozornenie: Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy, vyváženého a zdravého životného štýlu. Skladujte pri teplote do 25 °C, v originálnom balení na ochranu pred svetlom a vlhkom.  Tento výrobok neobsahuje glutén alebo laktózu. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (1)

 • lucia m sa pýta

  Dňa 28.03.2018
  Dobry den, je vhodne vysipat obsah kapsuli do mlieka? chcem topodavat trojrocnym detom
  Klára Ábelová

  Mgr.
  Klára Ábelová
  farmaceutka

  Dobrý deň, Váš postup bude v poriadku, odporúčame však aby mlieko nebolo teplejšie ako izbovej teploty resp. teploty tela. Pekný deň

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)