Neoprénová bandáž kolena KO – 4 1 ks

Kód tovaru:

EAN: 8585003409804

42,41 € s DPH

Jednotková cena za ks42,41 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Neoprénová bandáž kolena KO – 4 traumatické a degeneratívne deformity kolena. Neoprénová bandáž kolena KO – 4 doliečovanie po operáciách kolenného kĺbu.

Detaily

Charakteristika: Stabilizácia kolenného kĺbu a pately spevnená bočnými dvojosími dlahami a pelotami obopínajúcimi jabĺčko. Nestabilita kolenného kĺbu pri hypermobilite a pri léziách postranných väzov. Doliečovanie po luxáciách a distorziách kolenného kĺbu. Bandáž je univerzálna pre ľavú aj pravú dolnú končatinu.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Ortéza sa navlieka na koleno, kde stabilizuje oblasť kolenného kĺbu. Zabezpečuje kompresiu a zateplenie. Ortéza sa upevňuje pomocou dvoch spevňujúcich pásov na stehne a na lýtku. Pásy sa zapínajú na suchý zips. Vďaka týmto pásom je možné ortézu dokonale prispôsobiť tak, aby vyhovovala každému pacientovi. 

Tabuľka veľkosti:

veľkosť S M L XL XXL
obvod kolena/cm 29-33 33-37 37-41 41-44 44-48

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 365

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)