Acidofolan tbl

Skladom

PROM.MEDIC.SK

Novinka

Acidofolan je výživový doplnok s vysokým obsahom železa, kyseliny listovej a vitamínu B12. Acidofolan je vhodný pre deti od 3 rokov na doplnenie týchto látok u darcov krvi, pre ženy pred plánovaným otehotnením a v dobe tehotenstva, pre vegetariánov, pre duševne pracujúce osoby.

Viac detailov

Naša cena 4,95 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Kyselina listová prispieva k správnemu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva a podieľa sa na procese delenia buniek v tele, zúčastňuje sa krvotvorby a prináša podporu psychickej činnosti. Železo sa podieľa na tvorbe červených krviniek a hemoglobínov, prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele a napomáha znižovať únavu a vyčerpanosť. Vitamin B12 sa podieľa na tvorbe červených krviniek, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpanosti a prináša podporu psychickej činnosti. Acidofolan je vhodný pre darcov krvi, pre ženy pred plánovaným otehotnením a v dobe tehotenstva, pre vegetariiánov, pre duševne pracujúce osoby.

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Pri intolerancii laktózy.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok sa môže užívať počas tehotenstva, o vhodnosti užívania počas dojčenia sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 tableta 1× denne.

Zloženie: železo (14mg), kysleina listová (1mg), vitamín B12 (0,5mcg), laktóza, kukuričný škrob, mikrokryštalická celulóza, povidón, stearan horečnatý, oxid kremičitý, polydextróza, hypromelóza, oxid titaničitý, talok, maltodextrín, triglyceridy mastných kyselín, oxidy železa

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Lieková forma: filmom obalené tablety

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)