Neoprénová bandáž lakťa LA – 4 1 ks

1 ks

Kód tovaru:

EAN: 8585003406209

29,40 € s DPH

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Neoprénová bandáž lakťa LA – 4 konzervatívna liečba po úrazoch lakťového kĺbu. Neoprénová bandáž lakťa LA – 4 po operáciách lakťového kĺbu s následnou rehabilitáciou.

Detaily

Charakteristika: Lakťová bandáž poskytuje spevnenie a obmedzenie pohybu lakťového kĺbu. Používa sa na doliečovanie po zlomeninách, luxáciách a distorziách lakťového kĺbu, pri instabilite lakťového kĺbu, vhodná pri artróze a artritíde. Zmierňuje bolesť a opuch lakťového kĺbu spôsobený jeho nadmernou záťažou. Využitie liečebného účinku fyziologického tepla zachyteného materiálom bandáže.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Lakťová bandáž sa navlieka na ruku tak, aby spevňovala lakťový kĺb, rameno a predlaktie. Kompresia sa nastaví pomocou upínacích pásov. Pásy sa zapínajú na suchý zips.

Tabuľka veľkosti:

veľkosť S M L XL
obvod lakťa/cm 25-27 27-29 29-31 31-33

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 365

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »