Menu
banner

Imunoglukan P4H sirup 250ml Zväčšiť

Imunoglukan P4H sirup 250ml

Hodnotenie:  

8588002084249

Pleuran

Imunoglukan P4H sirup je výživový doplnok s prírodným imunoglukanom a vitamínom C. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Imunoglukan P4H sirup je prípravok,ktorý môžu užívať i dlhodobo deti od 3 rokov, na odporučenie lekára i deti od 1 roku. Neobsahuje glutén, alkohol, farbivá ani aromatické látky.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 11 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 11 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,11 €.


Naša cena s DPH11,82 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Charakteristika: Imunoglukan P4H sirup je výživový doplnok s prírodným imunoglukanom a vitamínom C.  Imunoglukan P4H sirup je prípravok,ktorý môžu užívať i dlhodobo deti od 3 rokov, na odporučenie lekára i deti od 1 roku. Neobsahuje glutén, alkohol, farbivá ani aromatické látky.Sirupová forma bola vyvinutá špeciálne pre deti a dospelých uprednostňujúcich tekuté formy prípravkov. Sirup je vhodný pre deti od 3 rokov, po odporučení lekára už od 1 roku.

 • Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Nepoužívajte: Ak sa liečite imunosupresívami, ak ste po transplantácii orgánov. Nevhodný pre deti mladšie ako 1 rok. Ako náhradu pestrej stravy. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Odporúča sa užívať 1ml sirupu na 5 kg telesnej hmotnosti 1x denne, a to dlhodobo (minimálne 2-3 mesiace). Zvýšenú dávku (2ml/5kg) je vhodné užívať 1x denne 3-7 dní pri zvýšených nárokoch na organizmus. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Sirup sa užíva najlepšie večer pred spaním alebo ráno nalačno. Pred každým použitím je nutné sirup dôkladne a energicky pretrepať. Po otvorení sa musí skladovať v chladničke a spotrebovať do 2 mesiacov.

Zloženie: 1 ml sirupu obsahuje imunoglukan (10 mg), vitamín C (L-askorban vápenatý – Ca-askorbát) (10 mg), fruktóza 100 mg, kyselina citrónová 2 mg, sorban draselný, voda.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi. Pacienti užívajúci imunosupresíva môžu užívať prípravok len po odporučení lekára. Ojedinelý prípadný výskyt bielych zrazenín je spôsobený dlhodobým skladovaním alebo výkyvmi teplôt a neovplyvňuje kvalitu a účinnosť prípravku. Odporúčané denné dávkovanie sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Pred otvorením skladujte v suchu pri teplote od 5-25°C, chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

18.10.2016

Časté ochorenie

Dcérke veľmi chutí, čo je veľké plus. Až mi to je čudné. Sirup je kyslasty.
Zatiaľ žiadne dúfam, že imunita bude fungovať ako má .
Obchod odporúčam

  Napíšte Váš názor

  Napísať hodnotenie

  Imunoglukan P4H sirup 250ml

  Imunoglukan P4H sirup 250ml

  Imunoglukan P4H sirup je výživový doplnok s prírodným imunoglukanom a vitamínom C. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Imunoglukan P4H sirup je prípravok,ktorý môžu užívať i dlhodobo deti od 3 rokov, na odporučenie lekára i deti od 1 roku. Neobsahuje glutén, alkohol, farbivá ani aromatické látky.

  • Katarína sa pýta

   Dňa 18.10.2016
   Dobry den, chcela by som sa spytat ci mozem imunoglukan zamiesat do vecerneho mlieka, nie horuceho? Strati zdraviu prospocne hodnoty? Dakujem
   Zuzana Trajteľová

   Mgr.
   Zuzana Trajteľová
   farm.laborantka

   Dobrý deň, Imunoglukán sa môže pridávať do nápojov (nie horúcich), teplé mlieko môže byť. Čo sa týka kapsúl, ich obsah sa neodporúča pridávať do mlieka, čaju alebo iných nápojov, lebo je nerozpustný. Lepšie ho je pridať do jogurtu alebo kaší. Prajem pekný deň a ostávam s pozdravom.

  Nová otázka

  Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

  (nepovinné)
  *(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)

  Zákaznici kupujúci Imunoglukan P4H sirup 250ml mali záujem aj o: