Imunoglukan P4H LOTION 250 ml

neparfumované telové mlieko 1x250 ml

Kód tovaru:

EAN: 8588002084386

Tento produkt už nie je dostupný

15,49 € s DPH

Jednotková cena za liter61,96 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Kozmetický prípravok Imunoglukan P4H LOTION je telové mlieko, ktoré pomáha regenerovať a chrániť pokožku a zvyšuje elasticitu pokožky. Imunoglukan P4H LOTION obsahuje prírodné oleje (olivový, mandľový, makadamiový), pantenol a vitamín E. Neobsahuje parabény a parfumy.

Detaily

Charakteristika: Imunoglukan P4H® lotion je telové mlieko vhodné na regeneráciu, ochranu a udržiavanie dobrého stavu kože. Jeho hlavnou účinnou zložkou je prírodný Imunoglukan®, získavaný patentovanou technológiou. Imunoglukan® predstavuje komplex biologicky aktívnych polysacharidov s majoritným zastúpením beta-glukánu pleuran, ktorý je známy ako aktivátor dôležitých kožných buniek. Telové mlieko Imunoglukan P4H® lotion ďalej obsahuje zmes prírodných rastlinných olejov (olivový, mandľový, makadamiový), ktoré prispievajú k hĺbkovej výžive pokožky. Spolu s arganovým olejom  a bambuckým maslom zlepšujú prirodzené vlastnosti kože (bariérovú funkciu, vláčnosť, elasticitu). Pantenol obsiahnutý v mlieku má výborné hydratačné vlastnosti a zároveň ochraňuje pokožku aj proti voľným radikálom. Spoločne s vitamínom E pôsobia protizápalovo a pomáhajú zlepšiť fyziologickú rovnováhu a regeneráciu kože.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,v rozpore s návodom na použitie.Neodporúča sa používať ho súčasne s topickými kortikoidmi.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Aplikujte na pokožku 2 až 3-krát denne.Mlieko sa ľahko rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. Môže sa používať dlhodobo aj na veľké plochy.

Zloženie: Imunoglukan®, arganový olej, bambucké maslo, makadamiový olej, mandľový olej, pantenol, vitamín E.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 30

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »