Scholl Velvet smooth Diamond elektrický pilník na chodidlá

Skladom

Scholl

Novinka

Scholl Velvet smooth Diamond elektrický pilník na chodidlá jemne a účinne odstráni drsnú, suchú a zrohovatenú pokožku. Scholl Velvet smooth Diamond elektrický pilník na chodidlá zamatovo jemné päty a chodidlá už po jednom použití.

Viac detailov

Naša cena 26,90 € s DPH

Jednotková cena za 1 ks: 26,90 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Scholl Velvet smooth elektrický pilník na chodidlá jemne a účinne odstráni drsnú, suchú a zrohovatenú pokožku. Zamatovo jemné päty a chodidlá už po jednom použití.

Použitie: Rotačnou hlavicou jemne prechádzajte cez stvrdnutú kožu a pokračujte až do dosiahnutia požadovanej úrovne hebkosti. Utrite alebo opláchnite nadbytočnú odumretú kožu a nohy osušte.  Čistenie: Pilník opláchnite pod tečúcou vodou. Osušte čistou suchou utierkou.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!


 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)