Menu
banner

Phyteneo Parasine T15 100 ml Zväčšiť

Phyteneo Parasine T15 100 ml

8594071270407

Phyteneo

Phyteneo Parasine T15 je zdravotnícka pomôcka určená k eliminácii vší vo vlasovej časti hlavy pacienta. 

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 9 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 9 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,09 €.


Naša cena s DPH9,30 €

Jednotková cena s DPH za liter 93,00 €

logo Heureka overene
logo PayPal logo PayPal

Charakteristika: Prípravok obsahuje ako hlavné účinné látky isopropyl myristate a cyclomethicone D5. Isopropyl myristát zaisťuje fyzikálno-chemické narušenie voskovej vrstvy štruktúry exoskeletónu vši s následnou dehydratáciou vši a jej usmrtenie. Cyklometikón D5 eliminuje prístup vzduchu k všiam a ich vajíčkam, čo má za následok ich udusenie a/alebo prasknutie. Vďaka prítomnosti tymiánovej silice nedochádza k podráždeniu vlasovej pokožky.

Nepoužívajte: V prípade alergie na zložky prípravku.

Tehotenstvo a dojčenie: Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Použitie: Prípravok naneste rovnomerne na suché vlasy po celej dĺžke. Množstvo prípravku závisí od dĺžky a hustoty vlasov. Po nanesení roztok dôkladne votrite do vlasov, aby boli dobre zvlhčené po celej ich dĺžke. Nechajte pôsobiť 10 minút. Potom vlasy prečešte hrebeňom na vlasy po jednotlivých prameňoch.  Po prečesaní vlasy prepláchnite vlažnou vodou a potom umyte bežným šampónom. Počas 10 dní pravidelne kontrolujte, či sa vyskytujú vši a hnidy vo vlasoch. Ak je to potrebné procedúru ihneď opakujte. Aby sa zabránilo opätovnému rozšíreniu, je potrebné zopakovať procedúru po 10 dňoch od predchádzajúceho použitia.

Zloženie: Isopropyl Myristate, Cyclopentasiloxane (Cyclomethicone D5), Thymus vulgaris oil (Tymiánová silica).

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Phyteneo Parasine T15 100 ml

Phyteneo Parasine T15 100 ml

Phyteneo Parasine T15 je zdravotnícka pomôcka určená k eliminácii vší vo vlasovej časti hlavy pacienta. 

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)