Phyteneo Parasine T15 100 ml

sol 1x100 ml

Kód tovaru: T05247

EAN: 8594071270407

Tento produkt už nie je dostupný

10,55 € s DPH

Jednotková cena za liter105,50 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Phyteneo Parasine T15 je zdravotnícka pomôcka určená k eliminácii vší vo vlasovej časti hlavy pacienta. 

Detaily

Charakteristika: Prípravok obsahuje ako hlavné účinné látky isopropyl myristate a cyclomethicone D5. Isopropyl myristát zaisťuje fyzikálno-chemické narušenie voskovej vrstvy štruktúry exoskeletónu vši s následnou dehydratáciou vši a jej usmrtenie. Cyklometikón D5 eliminuje prístup vzduchu k všiam a ich vajíčkam, čo má za následok ich udusenie a/alebo prasknutie. Vďaka prítomnosti tymiánovej silice nedochádza k podráždeniu vlasovej pokožky.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom

Použitie: Prípravok naneste rovnomerne na suché vlasy po celej dĺžke. Množstvo prípravku závisí od dĺžky a hustoty vlasov. Po nanesení roztok dôkladne votrite do vlasov, aby boli dobre zvlhčené po celej ich dĺžke. Nechajte pôsobiť 10 minút. Potom vlasy prečešte hrebeňom na vlasy po jednotlivých prameňoch.  Po prečesaní vlasy prepláchnite vlažnou vodou a potom umyte bežným šampónom. Počas 10 dní pravidelne kontrolujte, či sa vyskytujú vši a hnidy vo vlasoch. Ak je to potrebné procedúru ihneď opakujte. Aby sa zabránilo opätovnému rozšíreniu, je potrebné zopakovať procedúru po 10 dňoch od predchádzajúceho použitia.

Zloženie: Isopropyl Myristate, Cyclopentasiloxane (Cyclomethicone D5), Thymus vulgaris oil (Tymiánová silica).

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 10

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)
Viac o tomto produkte môžete nájsť na stránkach spoločnosti ADC »