Terezia Pestrec + Reishi 60 cps

Kód tovaru:

11,54 € s DPH

Jednotková cena za cps0,19 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Pestrec + Reishi je výživový doplnok, ktorý obsahuje Pestrec mariánsky, bazu čiernu a hubu reishi. Pestrec + Reishi tak má pozitívny vplyv na pečeň, jej detoxikáciu a obranyschopnosť organizmu.

Detaily

Charakteristika: Pestrec mariánsky (Sylibum marianum) je rastlina známa z doby antických doktorov. Pochádza zo subtropického pásma a u nás sa vyskytuje pomerne vzácne. V minulosti sa táto rastlina nazývala „Ostropes“ alebo „Bodliak mariánsky”. Vďaka jeho typickej vlastnosti – pestrosti – získal svoje aktuálne meno „Pestrec“. Do Európy sa dostal pravdepodobne s kláštornou liečbou a mníchmi, ktorí ho hojne využívali. Okolo 18. storočia sa začal používať aj na problémy s pečeňou. Pestrec dozrieva koncom septembra, kedy sa v jeho plodoch vytvára látka silymarín, ktorý pomáha k detoxikácii pečene a jej regenerácie. 

Huba reishi (Ganoderma lucidum) – Lesklokôrka lesklá patrí vďaka rozmanitému obsahu cenných látok pre ľudský organizmus medzi najvzácnejšie zdraviu prospešné huby. V ázijských krajinách sa využíva viac ako 4 000 rokov. Z plodníc a z podhubia reishi bolo izolovaných až 50 polysacharidov – glukánov, preto je tiež nazývaná „kráľovnou húb“. Naše reishi sa vyrába nadštandartnou technológiou výroby – lyofilizáciou. Lyofilizácia je proces sušenia, pri ktorom sa surovina najprv zmrazí a cestou sublimácie odstráni ľad. Ľad sa mení priamo na vodnú paru s vynechaním tekutého stavu. Touto technológiou získaný hubový prášok je 100 % prírodný produkt, veľmi ľahký s mimoriadnou mikrobiologickou čistotou, pričom sú zachované všetky vlastnosti čerstvej huby: chuť, vôňa, farba, bielkoviny, vitamíny, minerálne zložky.

Produkt je vyrobený s využitím všetkých aktívnych látok celej huby. Pri výrobe nepoužívame extrakciu. Komplex všetkých látok prirodzene obsiahnutých v reishi má ďaleko vyšší účinok než jediná látka získaná extrakciou. 

Čierna baza (Sambucus nigra) je jedna z najobľúbenejších bylín ľudového liečiteľstva. Plody bazy dozrievajú v októbri a obsahujú širokú škálu aktívnych látok dôležitých pre ľudský organizmus. Čierna baza podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, ako náhradu pestrej stravy, v rozpore s dávkovaním, u detí do 3 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Vhodné pre bezgluténovú diétu.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje 200 mg zmesi PESTREC + REISHI [prášok sušeného pestreca mariánskeho (Silybum marianum) 60 mg a extrakt pestreca mariánskeho 40 mg, prášok huby reishi (Ganoderma lucidum) 75 mg, prášok sušených plodov bazy čiernej (Sambucus nigra) 25 mg] s obsahom 31 ± 2 mg silymarínu a 16,60 mg ß-glukánov ± 0,6%. Obal kapsúl: želatína.

Účinná látka

v 2 kapsulách

% RVH*

Betaglukán 33,2 mg **
Silymarín 62,0 mg **

 * referenčná výživová hodnota

** referenčná výživová hodnota nie je stanovená

 

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 60

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)