Profi-LACT nápoj pre deti 5x7 ml

10,48 € s DPH

Jednotková cena za liter299,43 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 10 vernostných bodov. Za obsah košíka získate celkovo 10 bodov, ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 0,10 €.


O produkte

Profi-LACT nápoj pre deti symbiotický výživový doplnok pre deti od 6 rokov. Profi-LACT nápoj pre deti obsahujú 4 kmene baktérií a vitamíny skupiny B.

Detaily

Charakteristika:  Nápoj pre deti je symbiotický výživový doplnok, ktorý v sebe spája baktérie mliečneho kvasenia, bifidobaktérie a látky tvoriace substrát na rast týchto baktérií. V každej fľaši sú baktérie mliečneho kvasenia a bifidobaktérie vo vysokej koncentrácii, najmenej 25 miliárd CFU (kolónie tvoriace jednotky) v jednej fľaši (počítané v čase výroby). Ide o zmes štyroch bakteriálnych kmeňov:

  • Bifidobacterium lactis B104®*,
  • Lactobacillus acidophilus La-14®*,
  • Lactobacillus plantarum Lp-115®* a
  • Lactobacillus paracasei Lpc-37®*.

Táto bakteriálna kultúra je doplnená o arabinogalaktooligosacharidy, betaglukán a vitamíny, ktoré sú substrátom na rast baktérií mliečneho kvasenia a bifidobaktérie. Ide o vitamíny skupiny B: nikotínamid (vit. B3), D-pantotenát vápenatý (vit. B5), pyridoxínhydrochlorid (vit. B6), tiamínhydrochlorid (vit. B1), kyselina pteroylglutamová (kyselina listová) a kyanokobalamín (vit. B12).
Profi-LACT nápoj pre deti nie je zdrojom vitamínov pre ľudský organizmus.

®* Ochranná známka Danisco A/S, Kodaň, Dánsko. Bakteriálne kmene obsiahnuté v tomto doplnku sú uložené v ATCC (verejnej zbierke typov kultúr).

Ako pôsobí Profi-LACT nápoj pre deti?
Okrem vyššie uvedených zložiek obsahuje každá fľaša ešte aloe vera a karagenan. Pri kontakte so žalúdočnou kyselinou vytvoria aloe a karagénan gél, ktorý obalí živé baktérie a chráni ich pri prechode žalúdkom. So zvýšeným pH v strave sa gél rozpustí a svojou viskozitou zníži rýchlosť prechodu, aby baktérie mliečneho kvasenia a bifidobatérie mohli lepšie nasadať na črevné klky.

Opis doplnku:
Každá škatuľka obsahuje 5 jednodávkových fliaš s objemom 7 ml s dávkovacím uzáverom.

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, ako náhradu pestrej stravy, v rozpore s dávkovaním, u detí do 6 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Nápoj pre deti sa odporúča užívať raz denne - vypiť obsah jednej fľaše hneď po hlavnom jedle. V prípade potreby je možné roztok zmiešať s trochou vody alebo studeného čaju.

Návod na použitie:
1. Fľašu držte vo vzpriamenej polohe a uzáver uzatvorte pootočením do najkrajnejšej polohy, aby prášok vypadol z uzáveru do tekutiny.
2. Dôkladne pretrepte obsah.
3. Otvorte fľašu pootočením uzáveru a vypite obsah fľaše.

Zloženie: Aktívne látky:

NázovObsah
Bifidobacterium lactis (živé bakteriálne kultúry) -
kyanokobalamín (vitamín B12) 0,9 mcg
kyselina listová - Folát (vitamín B9) 64 mcg
kyselina pantoténová (vitamín B5) 1,95 mg
Lactobacillus acidophilus (živé bakteriálne kultúry) -
Lactobacillus paracasei -
Lactobacillus plantarum (živé bakteriálne kultúry) -
niacín (vitamín B3) 4,8 mg
tiamín (vitamín B1) 0,39 mg

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 20

Napísať hodnotenie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)