Menu
banner

Arterin 60 tbl Zväčšiť

Arterin 60 tbl

OMEGA PHARMA a.s.

Arterin je výživový doplnok, ktorý obsahuje monacolin K, výťažok z červenej fermentovanej ryže. Arterin tak môže pomôcť udržať normálnu hladinu cholesterolu v krvi.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 13 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 13 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,13 €.


Naša cena s DPH13,99 €

logo Heureka overene
logo PayPal logo PayPal

Charakteristika: Prípravok Arterin® je účinný a dobre tolerovaný prípravok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Prípravok Arterin® obsahuje monacolin K, výťažok z červenej fermentovanej ryže, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Výnimočná kvalita prípravku Arterin® zaručuje štandardizovanú koncentráciu monacolinu K. Prípravok sa testuje na neprítomnosť citrinínu a aflatoxínov. Prípravok Arterin® je určený dospelým ľuďom, ktorí sa chcú efektívne starať o hladinu svojho cholesterolu prírodnou cestou.

Čo je červená fermentovaná ryža?

RYR - Červená fermentovaná ryža (v angličtine označovaná názvom red yeast rice), je ryža fermentovaná červenou kvasinkou (Monascus purpureus), ktorá na nej žije. Bolo preukázané, že tento mikroorganizmus produkuje látku zvanú lovastatín – monacolin K. Jedná sa o prvú látku zo skupiny statínov uvedených do klinického používania. Konzumácia fermentovanej červenej ryže vedie k znižovaniu hladiny cholesterolu v krvi a znižuje riziko výskytu chorôb srdca a ciev. Je dokázané, že denný príjem 10 mg prírodného monacolinu K prispieva k udržaniu cholesterolu.

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, ako náhradu pestrej stravy, u detí a mladistvých do 18 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Neužívajte v období tehotenstva a dojčenia.

Dávkovanie: Dospelí: 1 tableta denne, pri jedle, prednostne večer. Neodporúča sa užívať súčasne s liekmi na zníženie hladiny tukov v krvi a pri ťažkostiach s pečeňou alebo obličkami. Neodporúča sa užívať súčasne s grapefruitmi alebo ich šťavou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zloženie: Množstvo účinnej látky v jednej tablete:

Červená fermentovaná ryža       335 mg

Z toho monacolin K                     10 mgZobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Arterin 60 tbl

Arterin 60 tbl

Arterin je výživový doplnok, ktorý obsahuje monacolin K, výťažok z červenej fermentovanej ryže. Arterin tak môže pomôcť udržať normálnu hladinu cholesterolu v krvi.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)