Ialuset krém 25g

Skladom

IBSA

Novinka

Ialuset krém obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá uľahčuje zacelenie kožných rán. Ialuset krém podporuje regeneráciu kožných rán.

Viac detailov

Naša cena 5,66 € s DPH

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Indikácie: Kyselina hyalurónová vďaka svojim hygroskopickým vlastnostiam prispieva k udržiavaniu správnej úrovne hydratácie v pokožke a uľahčuje proces zacelenia kožných rán.

Použitie Ialuset krému:

 • pri liečbe neinfikovaných rán a popálenín s exsudátom alebo bez neho;
 • pri vredoch dolných končatín, vrátane tých, ktoré sú žilového pôvodu;
 • pri liečbe fisúr; fistúl;
 • dekubitných vredov;
 • postchirurgických rán;
 • abrazívnych dermopatií;
 • odrenín chemického a fyzikálneho pôvodu.

Kontraindikácie: V prípade alergie na zložky prípravku

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Ranu dôkladne vyčistite pred každou aplikáciou, následne naneste vrstvu krému (2-3mm hrúbka) priamo na ranu alebo krém naneste na sterilné krytie a aplikujte ho na ranu. Krytie v mieste aplikácie môže byť fixované obväzom. Aplikujte každých 24 hodín až do úplného zacelenia rany. Krém, ktorý na rane ostal po predchádzajúcej aplikácii, možno pred ďalšou aplikáciou ľahko očistiť vodou. Použitie prípravku na vredy predkolenia nevylučuje použitie kompresných pomôcok (ponožky alebo obväzy).

Zloženie: Hyaluronát sodný 0.2%, Cetearyl glukozid, decylester kyseliny olejovej, cetearyl alkohol, sodium lauryl sulfát sodný, cetearyl sulfát sodný, čistý bezvodý glycerín, sorbitol 70%, kyselina sorbová, metylparabén, propylparabén, dihydrát citrátu trisodného, deionizovaná voda.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Účinná látka: hyaluronát sodný
Lieková forma: dermálny krém

Otázky (1)

 • Jana sa pýta

  19.10.2018
  Dobry den, tuto masticku mi odporucil lekar na osetrovanie bradaviek pri kojeni. Nikde vsak nevidim info, ci sa musi pred kojenim zmyvat alebo ju moze babatko dostat do ust. Dakujem.
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, vzhľadom na použité konzervanty odporúčame radšej zmývať. Ďakujeme

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)