Menu
banner

Bepanthen Sensiderm krém 20g Zväčšiť

Bepanthen EXTRA Masť 100g

8590322001820

Bepanthen EXTRA Masť je voľnopredajná krém vhodný na každodenné ošetrenie detského zadočkaBepanthen EXTRA Masť pomáha chrániť citlivú detskú pokožku, zabraňuje vzniku zaparenín a podráždenia.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 12 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 12 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,24 €.


Naša cena s DPH12,59 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: Tak ako bublina je pokožka bábätiek pri narodení dokonalá a zároveň krehká. Aby bola dostatočne chránená pred podráždením a zapareninami, potrebuje každý deň a pri každom prebaľovaní extra ochranu. Prípravok Bepanthen EXTRA Masť poskytuje extra ochranu, ktorú citlivá pokožka malých detí vyžaduje. Ide o spojenie ochranného vitamínu B3,dexpantenolu a hydratačného olivového oleja na každodennú ochranu pokožky detského zadočka pred vonkajšími vplyvmi, ktoré môžu spôsobiť podráždenie pokožky (moč, stolica, trenie o plienku). Textúra masti má tzv. semiokluzívny efekt. Vytvára na pokožke zadočka tenkú vrstvu, ktorá je odolná voči vode a súčasne umožňuje pokožke dýchať. Bepanthen EXTRA Masť bola testovaná v spolupráci s pediatrami.

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok je určený pre deti.

Spôsob použitia: Pri každom prebaľovaní naneste na čistý, osušený zadoček svojho dieťatka tenkú vrstvu prípravku Bepanthen EXTRA Masť a jemne ju rozotrite. Pre väčšie pohodlie dieťaťa a jednoduchšie používanie pre mamičky nie je prípravok Bepanthen EXTRA Masť lepkavý a pri ďalšom prebaľovaní ho netreba z pokožky zmývať. Má veľmi pohodlné balenie pre užívateľa. Aby bolo používanie prípravku Bepanthen EXTRA Masť ešte praktickejšie, dá sa tuba otvoriť jednou rukou (klip-klap systém).

Zloženie:

  • dexpantenol na posilnenie prirodzeného procesu regenerácie pokožky
  • vitamín B3 pomáha obmedzovať pôsobenie enzýmov stolice (antienzymatický účinok*)
  • prírodný olivový olej na udržanie optimálnej hydratácie pokožky.

Napísať hodnotenie

Bepanthen EXTRA Masť 100g

Bepanthen EXTRA Masť 100g

Bepanthen EXTRA Masť je voľnopredajná krém vhodný na každodenné ošetrenie detského zadočkaBepanthen EXTRA Masť pomáha chrániť citlivú detskú pokožku, zabraňuje vzniku zaparenín a podráždenia.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)