Omega Pharma XLS Medical Direct príchuť lesné ovocie 90 sáčkov

Skladom

Omega Altermed

5391520946455

Novinka

XL-S Medical Direct je zdravotnícka pomôcka, ktorá obsahuje patentovaný vláknitý komplex Litramine ™. XL-S Medical Direct tak pomáha viazať tuky prijaté z potravy a tým podporiť redukciu hmotnosti.

Viac detailov

Naša cena 37,96 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Prípravok XL - S Medical DIRECT s vitamínmi A , D , E obsahuje patentovaný vláknitý komplex Litramine ™ , u ktorého je klinicky overené, že viaže tuky prijaté z potravy . Litramine ™ je získavaný z prírodných a organicky pestovaných zdrojov. Prípravok XL - S Medical DIRECT prípravok pre účinnú redukciu hmotnosti , najmä ak sa používa v kombinácii s vyváženou stravou a pravidelnou telesnou aktivitou.

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku, ako náhradu pestrej stravy, u detí a mladistvých do 18 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok neužívajte v priebehu tehotenstva a kojenia.

Dávkovanie: Užívajte 1 vrecúško 3x denne okamžite po jedle. Vrecúška sú určené priamo ku konzumácii. Obsah vysypte priamo do úst a zjedzte. Pred konzumáciou nemiešajte obsah vrecúška so žiadnou tekutinou. Ak chcete, môžete ho ihneď po konzumácii zapiť tekutinou. Pre priaznivé účinky vlákniny na gastrointestinálny trakt je odporučené vypiť najmenej 2 l vody denne. Obmedzený príjem tekutín môže spôsobiť miernu zápchu.

Zloženie: litramine (komplex rastlinnej vlákniny), xylitol, prášok z prírodnej ovocnej šťavy, kyselina citrónová, oxid kremičitý, prírodne identická príchuť, stearan horečnatý

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! 

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)