Terezia Company Hericium Erinaceus s rakytníkovým olejom 30+30 cps

Skladom

Terezia Company

Novinka

Terezia Company Hericium Erinaceus s rakytníkovým olejom 30+30 cps obsahuje výťažky z huby Koralovec ježatý s vysokým obsahom prírodných látok. Terezia Company Hericium Erinaceus s rakytníkovým olejom 30+30 cps podporuje správne trávenie a sliznicu žalúdka.

Viac detailov

15,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,25 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Koralovec ježatý a rakytníkový olej z plodov rakytníka rešetliakového tvoria zdraviu prospešný celok, ktorý blahodárne pôsobí na sliznicu tráviaceho ústrojenstva a podporuje správnu funkciu žalúdka a trávenia. Hericium Erinaceus obsahuje draslík, zinok, železo, germánium, selén, fosfor i glukány. Rakytník zvyšuje odolnosť organizmu a chráni ho pred voľnými radikálmi. Spojenie vzácnej huby hericia s rakytníkom blahodárne pôsobí na sliznicu tráviaceho ústrojenstva a regeneruje ho, podporuje správnu funkciu žalúdka a trávenia.

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 2x denne 1 kapsulu po jedle. V prípade sťaženého prehĺtania sa môže obsah kapsuly vysypať do jedla alebo nápoja. Môže sa užívať i dlhodobo.

Zloženie: 200mg zmesi 100% lyofilizovaného prášku z koralovca ježatého a 100% lyofilizovaného prášku z rakytníka rešetliakového, želatína

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)