Menštruačný kalíšok Mooncup veľkosť A (after)

Skladom

Mooncup Ltd.

Novinka

Doručenie do 5 pracovných dní

Menštruačný kalíšok Mooncup je mäkký silikónový pohárik určený na opakované použitie počas menštruácie. Menštruačný kalíšok Mooncup veľkosti A je určený pre ženy nad 30 rokov, alebo ženy mladšie ako 30 rokov, ktoré podstúpili riadny vaginálny pôrod.

Viac detailov

29,05 € s DPH

Jednotková cena za 1 ks: 29,05 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Mooncup je navrhnutý ženami pre Vaše pohodlie a komfort. Žiadny neporiadok,žiadne unikanie, žiadne pocity vysychania. Budete potrebovať iba jeden, Mooncup šetrí Vaše peniaze a tak isto je šetrný k životnému prostrediu. Mooncup je vyrobený z mäkkého hypoalergenného silikónu, zachytí trikrát viac menštruačnej tekutiny ako tampón. Nenarušuje zdravé vaginálne prostredie a mikroflóru. Neabsorbuje prirodzenú vaginálnu vlhkosť a neuvoľňujú sa z neho žiadne vlákna ani chemikálie. Mooncup je ideálny pri cestovaní, plávaní,cvičení i pri používaní počas celej noci.

Nepoužívajte: Pri alergii na silikón.

Použitie: Mooncup sa zavádza zložený do vnútra pošvy, kde sa roztvorí. Mooncup treba vybrať a vyprázdniť každé 4 až 8 hodín v závislosti od intenzity Vašej menštruácie. Mooncup len jednoducho vypláchnite alebo utrite a znovu vložte. Dôkladnejšie ho môžete   vyčistiť medzi jednotlivými periódami, napr. vyvarením.

Zloženie: hypoalergénny silikón

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)