Dr. Theiss Echinaceové kvapky 50 ml

Skladom

Dr. Theiss

4016369651155

Novinka

Dr. Theiss Echinaceové kvapky (Echinacea Kräuter Tropfen) je pomocný a podporný liek na prevenciu chorôb z prechladnutia. Je vhodný na stimuláciu imunity dospelých a detí od 2 rokov.

Viac detailov

5,20 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 104,00 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Indikácie: Dr. Theiss Echinacea Kräuter Tropfen sa užívajú na posilnenie imunity a ako prevencia infekčných chorôb. Slúži na stimuláciu tvorby a aktivity fagocytov (obranné bunky tela schopné pohlcovať a ničiť choroboplodné zárodky).

Kontraindikácie: Liek sa nesmie užívať pri precitlivenosti na niektorú účinnú alebo pomocnú látku. Vzhľadom na obsah alkoholu neodporúčame užívať pri zlyhávaní pečene, epilepsii, pri poškodení mozgu, pri žalúdkových a dvanástorníkových vredoch, tuberkulóze, roztrúsenej mozgomiešnej skleróze, postupujúcich systémových ochoreniach spojivového tkaniva a nádorových ochoreniach bielej krvnej zložky. Nepodávajte deťom mladším ako 2 roky.

Tehotenstvo a dojčenie: Liek sa nesmie užívať v tehotenstve a počas dojčenia.

Dávkovanie: Na prevenciu infekčných chorôb užívajú dospelí a mladiství: 3x denne 20-30 kvapiek. Pri prepuknutí choroby 50 kvapiek jednorazovo a potom každú hodinu 10-20 kvapiek do ústupu príznakov ochorenia. Deti od 2 do 6 rokov: 3x denne 3 kvapky. Deti od 6 rokov: 3x denne 5 kvapiek.

Pred prehltnutím zadržte liek asi 10 sekúnd v ústach na zlepšenie vstrebávania. 1 ml je 17 kvapiek, tj. 0,90 g.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Účinná látka: Echinaceae angustifoliae tinctura
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku: 33,30 g / 100 g
Lieková forma: perorálne kvapky

Na stiahnutie

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)