Jamieson Vitamín B12 metylkobalamin 100 mcg 100 tbl.

Na objednávku

Jamieson

064642020444

Novinka

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výživový doplnok Jamieson Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie, k správnej činnosti nervového a imunitného systému, k správnej látkovej premene homocysteínu. Jamieson Vitamín B12 zohráva úlohu v procese delenia buniek a krvotvorby.

Viac detailov

Naša cena 7,30 € s DPH

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie, k správnej činnosti nervového a imunitného systému, k správnej látkovej premene homocysteínu, k odstráneniu stavov únavy a vyčerpania. Vitamín B12 zohráva úlohu v procese delenia buniek a krvotvorby.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.Farba tabliet môže varírovať, čo je normálne v dôsledku použitia prírodných ingrediencií.

Tehotenstvo a dojčenie:Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.


Dávkovanie: Dospelí 1 tabletu denne s jedlom.Dodržujte doporučené dávkovanie!


Zloženie: Každá tableta obsahuje:
Vitamín B12 (metylkobalamin) 250 μg
(10 000% Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch)

Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), modifikovaná celulózová guma (nosič), kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (povlaková látka)

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!


Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)