Menu
banner

Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom 100 ml Zväčšiť

Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom 100 ml

Naturprodukt, spol. s.r.o.

Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom je voľnopredajný rastlinný liek, ktorý je určený pre dospelých a deti od 2 rokov. Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom pomáha liečiť produktívny kašeľ a uľahčiť vykašliavanie. 

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 4 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 4 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,04 €.


Naša cena s DPH4,66 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Indikácie: Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom obsahuje suchý extrakt z listov brečtanu. Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom je rastlinný liek, ktorý sa používa na uľahčenie vykašliavania pri produktívnom kašli pre dospelých, dospievajúcich a deti od 2 rokov. Ak sa po 7 dňoch nebudete cítiť lepšie alebo sa budete cítiť horšie, musíte sa obrátiť na lekára.

Kontraindikácie: Neužívajte Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom, ak ste alergický na suchý extrakt z listov brečtanu, rastliny z čeľade aralkovité (do ktorej patrí brečtan) alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku. Deti do dvoch rokov nesmú užívať tento liek pre riziko zhoršenia dýchacích ťažkostí.

Upozornenia a opatrenia: ak sa u detí od 2 do 4 rokov vyskytne pretrvávajúci alebo opakujúci sa kašeľ, je potrebné pred liečbou určiť diagnózu. Pri výskyte sťaženého dýchania, horúčky alebo hnisavého hlienu je potrebné liečbu konzultovať s lekárom alebo lekárnikom. Ak sa príznaky nezlepšia do 7 dní počas užívania tohto lieku, je potrebné navštíviť lekára.

Neodporúča sa súčasné podávanie liekov proti kašľu (antitusík ako je kodeín alebo dextrometorfán) bez konzultácie s lekárom. Ak trpíte ochoreniami žalúdka (žalúdočnými vredmi alebo zápalom sliznice žalúdka), je potrebná opatrnosť.

Ak trpíte zníženou funkciou obličiek alebo poruchou funkcie pečene, predtým, ako začnete užívať tento liek sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nie sú dostupné údaje pre odporúčané dávkovanie u týchto pacientov.

Tehotenstvo a dojčenie: Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom sa nemá používať počas tehotenstva a pri dojčení, pretože nie sú dostupné údaje o užívaní suchého brečtanového extraktu u tehotných a dojčiacich žien.

Dávkovanie:

  • Dospelí, dospievajúci a deti vo veku od 12 rokov 20 ml trikrát denne.
  • Deti vo veku od 6 do 12 rokov 15 ml trikrát denne.
  • Deti vo veku od 2 do 5 rokov 7,5 ml trikrát denne.

Liek nie je určený na užívanie u detí vo veku do 2 rokov.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Účinná látka:extrakt z brečtanových listov
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku:154 mg / 100 ml
Lieková forma:sirup

Napísať hodnotenie

Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom 100 ml

Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom 100 ml

Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom je voľnopredajný rastlinný liek, ktorý je určený pre dospelých a deti od 2 rokov. Mucoplant sirup proti kašľu s brečtanom pomáha liečiť produktívny kašeľ a uľahčiť vykašliavanie. 

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)