Farmax Q Max 30 mg 30 cps + 30 cps

Skladom

Farmax

8595103951714

Novinka

Q Max 30 je výživový doplnok, ktorý obsahuje tzv. bioidentický koenzým = telu vlastný koenzým Q10 (all trans) od japonskej firmy Kaneka. Je vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov pri stavoch spojených s nedostatkom koenzýmu Q10.

Viac detailov

7,20 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,24 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Q Max 30 obsahuje tzv. bioidentický koenzým, ktorý sa vyrába izoláciou z fermentovaných kvasníc (prirodzený biologický proces). Výsledná forma koenzýmu Q10 je telu vlastná, čistá a bez nežiaducich prímesí. Výroba prebieha podľa štandardov GMP (good manufacture practice), ktoré zaručujú farmaceutickú kvalitu celého procesu.

Nepoužívajte: Pri alergii na zložky prípravku. U detí do 3 rokov. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa porašte s lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1 kapsula denne, najlepšie ráno na lačno.

Zloženie kapsúl: sójový olej čistený (nosič), želatína (obal), koenzým Q10 (30 mg) , glycerol (zahusťovadlo), farbivá: oxid titaničitý, košenila 50%, riboflavín, čierny oxid železitý.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Vlastnosti

Účinná látka: koenzým Q10
Množstvo účinnej látky v 1 dávke lieku: 30 mg / cps
Lieková forma: kapsuly

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)