GS Merilin Harmony 60 + 30 tbl ZDARMA

Skladom

Green Swan

8594032755776

Novinka

GS Merilin Harmony je nehormonálny výživový doplnok, ktorý obsahuje rastlinné výťažky, vitamínu D3 a vápnik. GS Merilin Harmony pomáha ženám v období menopauzy a obsiahnuté látky podporujú pevnosť kostí.

Viac detailov

24,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 kg: 266,67 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: GS Merilin Harmony je vysoko účinný nehormonálny prípravok, ktorý bol vyvinutý na základe výskumu4 potrieb žien v klimaktériu. GS Merilin Harmony Vám umožní harmonické prežitie tohto zložitého obdobia v živote ženy. Je určený pre ženy, ktorým záleží najmä na psychickej pohode a vyrovnanosti v období klimaktéria, a ktoré si prajú zostať svieže aj v ďalších rokoch.

 1. Klimaktérium: Štandardizovaný extrakt z rastliny Cimicifuga racemosa je klinicky overená látka1, u ktorej bola viacerými kvalitnými klinickými štúdiami potvrdená vysoká účinnosť na všetky fyziologické javy sprevádzajúce klimaktérium. Mnohými odborníkmi je považovaná za vôbec najlepšiu nehormonálnu alternatívu v období klimaktéria2. Synergický účinok extraktu z rastliny Cimicifuga racemosa a ľubovníka bodkovaného zaisťuje ešte vyšší komplexný účinok na fyzické a psychické prejavy klimaktéria3.

 2. Psychická pohoda: Extrakt z ľubovníka bodkovaného výrazne prispieva k psychickej pohode žien v období klimaktéria. GS Merilin Harmony obsahuje účinnú a bezpečnú dávku extraktu ľubovníka bodkovaného, ktorého veľkou výhodou je, že je nenávykový a neovplyvňuje bdelosť počas dňa. Obsiahnutá denná dávka ľubovníka bodkovaného je celkom bezpečná a nepôsobí ako interakcia k inej medikácii.

3. Pevnosť kostí: Zloženie je obohatené o 250 mg vápniku a vitamín D3 pre pevnosť kostí.

Aké sú výhody užívania GS Merilinu Harmony?

 Nehormonálna ideálna alternatíva pre ženy, ktoré preferujú látky pochádzajúce z prírody.

 Bezpečný pri dlhodobom užívaní.

 Nespôsobuje váhový prírastok.

 Nezhoršuje kŕčové žily, ktorými trpí v klimaktériu viac ako tretina žien.

 Je vhodný aj pre ženy, ktoré majú pravidelnú menštruáciu, ale začínajú sa u nich prejavovať zmeny spojené s obdobím klimaktéria."  

Nepoužívajte: Ako náhradu pestrej stravy. Pri alergii na zložky produktu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.            

Tehotenstvo a dojčenie: Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 tableta denne spolu s jedlom. Odporúčaná doba užívania je aspoň 2 mesiace. Efekt možno očakávať najskôr po 2–4 týždňoch užívania.Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie:  RVH – referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelý

Výživová zložka V 1 tablete % RVH
Ploštičník hroznatý (extrakt z podzemku 6:1) 20 mg

(3,33 mg)

*
Ľubovník bodkovaný (extrakt z vňate 15:1) 150 mg

(10 mg)

*
Vitamín D3 10 µg 200
Vápnik 250 mg 31

hydrogénfosforečnan vápenatý dihydrát, objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, sodná soľ karboxymethylcelulózy, maltodextrín), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), povlakové látky (hydroxypropylmethylcelulóza, mastenec), Hypericum perforatum extrakt, Cimicifuga racemosa extrakt, farbivo (oxid titaničitý), cholekalciferol.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)