Meridol Halitosis ústna voda

Skladom

Gaba

Novinka

Doručenie do 5 pracovných dní

Meridol Halitosis ústna voda je určená ako doplnok každodenného čistenia zubov a na odstránenie zápachu z úst. Používa sa bez riedenia, neobsahuje alkohol. Čistenie jazyka a medzizubných priestorov sa tiež odporúča.

Viac detailov

Naša cena 7,62 € s DPH

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: Meridol Halitosis ústna voda odstraňuje príčiny zápachu z úst trojitým mechanizmom účinku. Tento mechanizmus spočíva v unikátnej kombinácii účinných látok odvodených meridol výskumom - aminfluoridu/fluoridu cínatého a mliečnanu zinočnatého, rovnako ako aj účinných látok neutralizujúcich zápach z úst. Vyniká najmä vďaka svojej silnej antibakteriálnej aktivite a zápach neutralizujúcim vlastnostiam. Výsledkom je dlhotrvajúci pocit sviežosti v ústnej dutine a istota čistého a sviežeho dychu po celý deň. Prirodzená rovnováha ústnej mikroflóry zostáva nedotknutá.

Použitie: Vyplachujte ústa jeden až dvakrát denne s 15 ml ústnej vody asi 1 minútu. Krátko kloktajte. Vhodná pre dospelých i pre deti vo veku od 6 rokov, ak sú schopné vypľúvať.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)