Menu
banner

Conceive Plus gél 75 ml Zväčšiť

Conceive Plus gél 75 ml

9337213008426

Sasmar

Conceive Plus gél je lubrikačný gél pre podporu počatia. Conceive Plus gél ovplyvňuje pohyblivosť a životaschopnosť spermií.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 18 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 18 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,18 €.


Naša cena s DPH18,71 €

Jednotková cena s DPH za liter 243,99 €

logo Heureka overene
logo PayPal logo PayPal

Charakteristika: Lubrikačný gél obsahuje ióny vápnika a horčíka, sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách. Sú potrebné pre proces oplodnenia a pre životaschopnosť buniek. Gél je svojím zložením príbuzný cervikálnemu hlienu, ktorý produkuje ženské telo počas ovulácie a je nevyhnutný pre oplodnenenie vajíčka. Vytvára optimálne podmienky a špecifické pH, potrebné na migráciu a prežitie spermií. Pri použití Conceive Plus gélu spermie preukazujú výrazne lepšiu životaschopnosť.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Návod na použitie: Natrieť malé množstvo Conceive Plus v okolí pohlavných orgánov tesne pred alebo v priebehu pohlavného styku. V prípade potreby väčšej vlhkosti opakuj proces ešte raz. Conceive Plus je vhodný na každodenné použitie pre oboch partnerov.

Zloženie: voda, hypromelóza, chlorid sodný, metylparabénom, glycerín, fosfát sodný, dihydrofosfát sodný, chlorid mangánatý, chlorid vápenatý.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Conceive Plus gél 75 ml

Conceive Plus gél 75 ml

Conceive Plus gél je lubrikačný gél pre podporu počatia. Conceive Plus gél ovplyvňuje pohyblivosť a životaschopnosť spermií.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)