Menu
banner

Conceive Plus gél 75 ml Zväčšiť

Conceive Plus gél 75 ml

9337213008426

Conceive Plus gél je lubrikačný gél pre podporu počatia. Conceive Plus gél ovplyvňuje pohyblivosť a životaschopnosť spermií.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 23 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 23 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,46 €.


Naša cena s DPH23,60 €

logo PayPalLogo SporoPay (Slovenská Sporiteľňa)

Charakteristika: Lubrikačný gél obsahuje ióny vápnika a horčíka, sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách. Sú potrebné pre proces oplodnenia a pre životaschopnosť buniek. Gél je svojím zložením príbuzný cervikálnemu hlienu, ktorý produkuje ženské telo počas ovulácie a je nevyhnutný pre oplodnenenie vajíčka. Vytvára optimálne podmienky a špecifické pH, potrebné na migráciu a prežitie spermií. Pri použití Conceive Plus gélu spermie preukazujú výrazne lepšiu životaschopnosť.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Návod na použitie: Pred alebo počas pohlavného styku. Naneste primerané množstvo gélu. Na každodenné použitie.

Zloženie: voda, hypromelóza, chlorid sodný, metylparabénom, glycerín, fosfát sodný, dihydrofosfát sodný, chlorid mangánatý, chlorid vápenatý.

Napísať hodnotenie

Conceive Plus gél 75 ml

Conceive Plus gél 75 ml

Conceive Plus gél je lubrikačný gél pre podporu počatia. Conceive Plus gél ovplyvňuje pohyblivosť a životaschopnosť spermií.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)