Menu
banner

Generica Urologica probiakut 30 cps Zväčšiť

Generica Urologica probiakut 30 cps

8588003769183

Generica

Urologica probiakut je výživový doplnok, ktorý obsahuje brusnicový extrakt, inulín a živé bakteriálne kultúry. Urologica probioakut s predĺženým účinkom sa používa v prevencii infekcii močových ciest.

 

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 10 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 10 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,10 €.


Naša cena s DPH10,85 €

logo Heureka overene
logo PayPallogo PayPal

Charakteristika: Doplnok stravy s obsahom brusnicového extraktu CRANMAX ®, inulínu a živých bakteriálnych kultúr (BB longum, LB acidophillus, LB casei).

  • CRANMAX ® je vysoko koncentrovaný extrakt, ktorý sa získava z celého ovocia (z 34 kg čerstvých brusníc), a tak poskytuje plné spektrum účinných látok z brusníc. Hoci proanthokyanidíny (PAC) sú zvyčajne považované za hlavné aktívne zložky brusníc, ďalšie aktívne zložky, ako antokyany, polyfenoly a triesloviny, hrajú tiež úlohu v prevencii infekcii močových ciest a adhéziu baktérií na stenách močových ciest.
  • 500 mg extraktu CRANMAX ® obsahuje 36 mg PAC
  • Špeciálna ochranná technológia BioShield ® predstavuje ochranný obal z brusnicových vlákien, ktorý chráni účinnej látky pred žalúdočnou kyselinou. Postupné uvoľňovanie účinných látok umožní dokonalé vstrebávanie a predĺženie účinku.
  • Živé bakteriálne kultúry sú chránené proti vplyvom žalúdočných a žlčových kyselín vďaka technológií mikroenkapsulácia.

Nepoužívajte: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.

Tehotenstvo a dojčenie: Je možné užívať aj v tehotenstve a pri dojčení, odporúčame konzultáciu s lekárom.

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne po dobu minimálne 2 týždňov, pokračovacia dávka je 1 kapsula denne, zapiť dostatočným množstvom vody. Kapsule Urologica probiakut je možné užívať v tehotenstve a pri dojčení, odporúčame však konzultáciu s lekárom. Prípravok je možné užívať aj počas liečby antibiotikami.

Zloženie: 

účinná látkaobsah v 1 kapsule obsah v 2 kapsulách
Extrakt z celých plodov brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon) CRANMAX® (1:34)250,0 mg500,0 mg
Inulín159,8 mg319,6 mg
Bifidobacterium longum3,4 mg6,8 mg
Lactobacillus acidophillus3,4 mg6,8 mg
Lactobacillus casei3,4 mg6,8 mg

brusnicový extrakt CRANMAX®, inulín, hydroxypropylmetylcelulóza (obal kapsúl), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; živé bakteriálne kultury, barvivo: oxid titaničitý.

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Generica Urologica probiakut 30 cps

Generica Urologica probiakut 30 cps

Urologica probiakut je výživový doplnok, ktorý obsahuje brusnicový extrakt, inulín a živé bakteriálne kultúry. Urologica probioakut s predĺženým účinkom sa používa v prevencii infekcii močových ciest.

 

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)