Zľava -1,97 € Znížená cena
Hypomer isotonic sprej 100 ml

Hypomer isotonic sprej 100 ml

Skladom

Ewopharma

P80863

7640123391086

Novinka

Hypomer isotonic sprej je sterilizovaný roztok morskej vody s obsahom stopových prvkov. Hypomer isotonic sprej je určený na každodennú hygienu nosa, úľavuje od príznakov nádchy a prechladnutia, uľahčuje dýchanie a redukuje chrápanie.

 

Viac detailov

Naša cena 6,20 € s DPH

Pôvodná cena 8,17 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 62,00 €

Nakúpte ešte za 30,01 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Hypomer isotonic sprej je sterilizovaný roztok morskej vody s obsahom stopových prvkov. Hypomer isotonic sprej je určený na každodennú hygienu nosa, uľavuje od príznakov nádchy a prechladnutia, uľahčuje dýchanie a redukuje chrápanie. Používa sa ako podporná liečba pri zápale prínosových dutín a priedušiek, ušno-nosno-krčných infekciách.

Nepoužívajte: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy,deti do 18 rokov ak nie je uvedené inak.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: 1-3 razy (dávky)  vstreknúť 2-3x denne. Môže sa poúžívať aj dlhodobo.

Zloženie: Meď, zinok, mangán. Neobsahuje žiadne konzervačné látky.

Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)

Príslušenstvo