Menu
banner

Perskindol Active Gel 100 ml Zväčšiť

Perskindol Active Gel 100 ml

Ewopharma

Perskindol Active Gel je gél s dvojitým účinkom, najprv chladí, potom hreje,na rýchlu aplikáciu na menších plochách.Perskindol Active Gel napomáha zmierneniu bolestí a podporuje hojenie pri svalových kŕčoch.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 7 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 7 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,07 €.


Naša cena s DPH7,94 €

Jednotková cena s DPH za liter 79,40 €

logo Heureka overene
logo PayPal logo PayPal

Charakteristika: Perskindol Active Gel je gél s dvojitým účinkom, najprv chladí, potom hreje,na rýchlu aplikáciu na menších plochách.Perskindol Active Gel napomáha zmierneniu bolestí a podporuje hojenie pri svalových kŕčoch.

Hneď po aplikácií sa vďaka obsahu mentolu objaví chladenie, ktoré tíši bolesť. Prvotný chladiaci a úľavu od bolesti prinášajúci účinok mentolu je postupne vystriedaný účinkom esenciálnych olejov - prekrvením prinášajúcim príjemné oteplenie Napomáha zmierneniu bolestí a podporuje hojenie pri svalových kŕčoch, bolestiach chrbta, natiahnutých svaloch, reumatických bolestiach, pomliaždeninách aj tenisovom lakti.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy.
Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Perskindol ACTIVE GEL nanášajte jemným vmasírovaním na postihnuté miesto 3-4x denne. Pred aplikáciou si pozorne prečítajte návod na použitie.

Zloženie: Mentol (1,5%) a esenciálne oleje: z extraktu z borovice lesnej (stimulácia cirkulácie krvi, neuralgické potiaže),z Gaultérie rozprestretej(protizápalový účinok, methylsalicylát 96-99%),z citrónu (stimulácia a posillenie krvného obehu, relaxácia, dobrá nálada, osvieženie),z pomarančovej kôry,(proti úzkosti, nervozite a kŕčom svalov, obsahuje bioflavonoidy, ktoré podporujú funkciu a kvalitu ciev),z bergamotu (Citrusu bergamia),(bez furokumarinu, ochladenie, osvieženie, ukľudnenie pokožky),z rozmarínu (reumatické a artritické potiaže, poruchy cirkulácie krvi, podporuje prekrvenie),z levandule (ukľudňuje a zvláčňuje, proti úzkosti, bolestiam kĺbov a na reumatizmus).Zobraziť viac

Zobraziť menej

Napísať hodnotenie

Perskindol Active Gel 100 ml

Perskindol Active Gel 100 ml

Perskindol Active Gel je gél s dvojitým účinkom, najprv chladí, potom hreje,na rýchlu aplikáciu na menších plochách.Perskindol Active Gel napomáha zmierneniu bolestí a podporuje hojenie pri svalových kŕčoch.

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)