SKIN-CAP Šampón proti nadmernej tvorbe lupín 75 ml

Skladom

InaMed Plus, s.r.o.

Novinka

Doručenie do 5 pracovných dní !!!

SKIN-CAP Šampón je proti prejavom kožných ochorení sprevádzaných šupinatením kože.SKIN-CAP Šampón slúži k pravidelnej starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy pri zvýšenej tvorbe lupín.

Viac detailov

Naša cena 14,01 € s DPH

Jednotková cena za 1 liter: 186,80 €

Nakúpte ešte za 25,01 € a máte dopravu zadarmo

Detaily

Charakteristika: SKIN-CAP Šampón je proti prejavom kožných ochorení sprevádzaných šupinatením kože.SKIN-CAP Šampón slúži k pravidelnej starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy pri zvýšenej tvorbe lupín.

Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku produktu,ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Použitie: Pred použitím potraste!Vlasy navlhčite, naneste potrebné množstvo šampónu a vmasírujte do pokožky. Po opláchnutí šampón naneste druhýkrát a nechajte pôsobiť približne 5 minút. Vlasy poriadne opláchnite. Používajte najmenej 3-krát týždenne počas prvých dvoch týždňov. Proces opakujte podľa potreby kedykoľvek.

Zloženie: Pyrithión zinku,mentol,sodiumlaurylsulfát,voda,kokamidopropylbetaín,propylénglykol,glykolstearát, alkohol,propylénglykololeát, parfém,atď.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovedi na otázku)