KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte 60 cps

Skladom

Kompava

Novinka

Doručenie do 7 pracovných dní

Výživový doplnok KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte pôsobí priaznivo na migrenózny záchvat a skracuje jeho priebeh.KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte je nevyhnutnou súčasťou zdravej výživy každého človeka trpiaceho na časté migrény.

Viac detailov

13,00 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,22 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte pôsobí priaznivo na migrenózny záchvat a skracuje jeho priebeh.KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte je nevyhnutnou súčasťou zdravej výživy každého človeka trpiaceho na časté migrény.

Účinné látky KOMPAVA Tanacetum Parthenium forte: Rimbaba obyčajná (Tanacetum parthenium) obsahuje aktívne látky partenolidy, ktoré môžu mať účinky ako prírodné analgetikum. Pomáha účinne zmierňovať a potlačovať bolesti.Vitamín B2 znižuje frekvenciu výskytov záchvatov migrény. Jeho hlavným účinkom je štartovanie buniek na tvorbu energie. Podľa odborníkov, pravdepodobne zvyšuje zásoby energie v mozgových bunkách a tým znižuje frekvenciu výskytu záchvatov. Vedecky je dokázané, že každý druhý človek trpí nedostatkom tohto vitamínu.Vitamín C pôsobí podľa viacerých štúdií vo vyšších dávkach ako urýchľovač priebehu migrény. Okrem toho je silný antioxidant, ktorý zlepšuje funkciu imunitného, nervového systému a psychiky.

Nepoužívať: Prípravok neužívať spolu s prípravkami na riedenie krvi. U detí do 14 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie: Preventívne: dospelí: 1× denne 1 cps.

Použitie: Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Zloženie: Vitamín C (kys.L-askorbová), Tanacetum parthenium (Rimbaba), vit.B2 (riboflavin), Sipernat (oxid kremičitý), živočíšna želatína, farbivo: karamel.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)