Glukomer Finetest Premium 1 ks

Kód tovaru: D84110

EAN: 8809115900654

22,60 € s DPH

Jednotková cena za ks22,60 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

O produkte

Glukomer Finetest Premium na stanovenie glykémie - množstva glukózy v krvi. Glukomer je určený na samotestovanie diabetikov v domácom prostredí. Vyznačuje sa rýchlym a presným meraním, jednoduchou manipuláciou, bez nutnosti kalibrácie. Glukomer Finetest Premium možno pripojiť USB káblom na PC. Záruka 2 roky odo dňa kúpy.

Detaily

Charakteristika: Glukomer Finetest Premium s funkciou Auto-coding (bez nutnosti použiť kalibračný prúžok), nízkym množstvom odobratej vzorky krvi, presným a rýchlym meraním do 9 sekúnd.

Obsah balenia:

 • Prístroj na meranie Finetest Premium
 • Testovacie prúžky Finetest  (25 ks/balík)
 • Odberové pero
 • Ihličky - lancety (25 ks/balík)
 • Návod na použitie
 • Denník diabetika
 • 2 ks 3V Li-CR2023 monočlánku
 • Taška (puzdro)
 • Záručný list

Kompatibilný s meracími prúžkami Finetest.

USB kábel sa objednáva osobitne.

Technické parametre  prístroja na stiahnutie v časti Prevziať.

Vlastnosti

Koľko dní Vám vydrží balenie 365

Na stiahnutie

Napísať hodnotenie

Otázky (4)

 • návštevník sa pýta

  03.04.2021
  -postup pri nastaveí glukomeru finetest premium
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, glukomer finetest premium patrí medzi glukomery, ktoré pred prvým meraním nie je potrebné kalibrovať pomocou kalibračného prúžku. 1. Zapnúť Stlačte tlačidlo uprostred glukomera najmenej na 3 sekundy. 2. Užívateľova možnosť testovania Stlačte a uvoľnite tlačidlá šípka hore alebo dole pre zapnutie alebo vypnutie užívateľovej možnosti testovania. Potvrďte tlačidlom na zapnutie glukomera. 3. Rozpoznanie identifikátora užívateľa Stlačte a uvoľnite tlačidlá šípka hore alebo dole pre zapnutie alebo vypnutie identifikátora užívateľa . Potvrďte tlačidlom na zapnutie glukomera. 4. Rok Stlačte a uvoľnite tlačidlo šípka hore alebo dole, aby ste nastavili rok. Potvrďte tlačidlom na zapnutie glukomera. 5. Dátum/ Čas Stlačte a uvoľnite tlačidlo šípka hore alebo dole, aby ste nastavili dátum a čas, potvrďte tlačidlom na zapnutie glukomera. 6. Jednotka testovania Stlačte a uvoľnite tlačidlo šípka hore alebo dole, aby ste nastavili jednotku výsledku testovania. Potvrďte tlačidlom na zapnutie glukomera. 7. Zvukový signál zapnutý/vypnutý Po stlačení a uvoľnení tlačidla šípka hore alebo dole, aby ste nastavili zapnutie/vypnutie zvukového signálu, potvrďte tlačidlom na zapnutie glukomera. 8. Čas zvukového signálu Po stlačení a uvoľnení tlačidla šípka hore alebo dole, aby ste nastavili hodinu a minútu zvukového signálu, potvrďte tlačidlom na zapnutie glukomera. 9. Zvukový signál (alarm) Po naprogramovaní počtu želaných alarmov (možných je 5 alarmov) potvrďte tlačidlom na zapnutie glukomera. 10. Počet dní pre priemer Po stlačení a uvoľnení tlačidla šípka hore alebo dole, aby ste nastavili počet dní pre výpočet priemeru (možné sú 3 rôzne), potvrďte tlačidlom na zapnutie glukomera. Postup pri meraní: 1. Vložte testovací prúžok Finetest Auto-coding TM. Číslo kódu sa sa zobrazí automaticky. Porovnajte číslo kódu s tým, ktoré je vytlačené na fľaštičke s prúžkami. Číslo sa musí zhodovať. 2. Aplikujte vzorku krvi na testovací prúžok, až kým sa potvrdzovacie okienko celkom nezaplní. Meradlo začne automaticky odpočítavať. Ak odpočítavanie nezačne, pridajte viac krvi na testovací prúžok! 3. Výsledky testu sa objavia za 9 sekúnd Pekný deň :-)
 • návštevník sa pýta

  06.04.2021
  Ďakujem !!! Ostávam s pozdravom JB.
 • Emília sa pýta

  16.04.2021
  kde kupim usb kablik
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, vyskúšajte Elekto. Mal by to byť klasický USB kábel. Pekný deň :-)
 • návštevník sa pýta

  07.06.2022
  Hodnota testu H1 čo to znamena
  Tomáš Srnka

  Odpovedá
  PharmDr.
  Tomáš Srnka
  farmaceut

  Dobrý deň, Glukomer Vám pravdepodobne neukázal H1 ale HI, čo je skratka z anglické slovho HIGH ( vysoká hodnota). To znamená, že vaša hodnota cukru bola vyššia než dokáže glukomer odmerať (nad 23 mmol/l, u niektorých dokonca nad 31 mmol/l) . Pekný deň

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)