KOMPAVA Omega-3 100 cps

Skladom

Kompava

Novinka

Výživový doplnok KOMPAVA Omega-3 sú esenciálne nenasýtené mastné kyseliny,ktoré prispievajú k správnej funkcii srdca tým,že znižujú hladinu cholesterolu.KOMPAVA Omega-3 zabraňujú usadzovaniu cholesterolu v cievach,zvyšujú elasticitu ciev,redukujú lepkavosť krvných doštičiek.

Viac detailov

Naša cena 9,30 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,09 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo

Vážení zákazníci, doručenie vašich objednávok už zabezpečujeme v štandardnom móde, takmer všetko vie byť u Vás do dvoch pracovných dní.

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Omega-3 sú esenciálne nenasýtené mastné kyseliny,ktoré prispievajú k správnej funkcii srdca tým,že znižujú hladinu cholesterolu.KOMPAVA Omega-3 zabraňujú usadzovaniu cholesterolu v cievach,zvyšujú elasticitu ciev,redukujú lepkavosť krvných doštičiek.

Doplnok zdravej výživy KOMPAVA Omega-3 je určený pre zdravé deti,športovcom a študentom,ľuďom s pokročilým vekom,tehotným ženám a dojčiacim matkám.

Účinok Omega–3 mastných kyselín:

  • EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca, mozgu a zraku
  • DHA prispieva k udržaniu správnej funkcie mozgu a k udržaniu dobrého zraku 

Nepoužívať: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie:

  • dospelí 2 tobolky denne
  • deti od 3 rokov 1 tobolku denne
  • užívajte súčasne s jedlom

Dodržujte doporučené dávkovanie!

Zloženie: Rybí olej, živočíšna želatína, glycerol.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)