KOMPAVA Fytosoja Osteo 60 cps

Skladom

Kompava

T00677

Novinka

Výživový doplnok KOMPAVA Fytosoja Osteo pomáha pri prevencii a liečbe osteoporózy ,aj u žien v období menopauzy .KOMPAVA Fytosoja Osteo je alternatívna a bezpečná cesta pre ženy v klimaktériu.

Viac detailov

17,50 € s DPH

Jednotková cena za 1 cps: 0,29 €

Nakúpte ešte za 40,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Detaily

Charakteristika: Výživový doplnok KOMPAVA Fytosoja Osteo pomáha pri prevencii a liečbe osteoporózy ,aj u žien v období menopauzy .KOMPAVA Fytosoja Osteo je alternatívna a bezpečná cesta pre ženy v klimaktériu.

Výživa pre kosti KOMPAVa Fytosoja Osteo vďaka svojmu zloženiu bohatom na Izoflavóny, ktoré majú v organizme ženy podobný účinok ako ženské hormóny estrogény, ktoré sú produkované až do obdobia menopauzy a následný je už len pokles množstva Estrogénu. Estrogény sú zodpovedné za reguláciu vápnika v tele a ich nedostatok začína odbúravať kostnú hmotu a vápnik čo ma za následok počiatok osteoporózy.Efektívnosť vstrebávania vápnika sa po 35. roku života znižuje, práve preto výživa kostí obsahuje Vitamín D, ktorý zabezpečuje viazanie vápnika do kostného tkaniva. Takisto Vitamín K2 obsiahnutý v KOMPAVA Fytosoja Osteo aktivuje špecifické proteíny zodpovedné za ukladanie vápnika a zároveň zabraňuje ukladanie vápnika na steny cievy čo pomáha pri prevencii ateroskleróze.

Výživa pre kosti KOMPAVA Fytosoja Osteo je vhodná: Pre mužov aj ženy, ktorí trpia osteoporózou.Pre ženy v menopauze, ktoré chcú prežiť toto obdobie harmonicky.Ako alternatívna cesta hormonálnej substitučnej terapie.Pre ženy, u ktorých bolo umelo vyvolané klimaktérium, teda ženy po gynekologickej operácii s odstránením vaječníkov.Pre všetky ženy, ktoré z akéhokoľvek dôvodu odmietajú alebo nemôžu užívať hormonálnu liečbu (napr. ženy s vysokým krvným tlakom, hlbokou žilovou trombózou...).

Účinné zložky Fytosoja® Osteo:

Vápnik prispieva:

  • k normálnemu fungovaniu svalov
  • k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov
  • k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov

Vitamín D prispieva:

  • k normálnej hladine vápnika v krvi
  • k udržaniu zdravých kostí a zubov
  • k udržaniu správneho fungovania svalov
  • k správnemu fungovaniu imunitného systému

Vitamín K prispieva:

  • k udržaniu normálneho stavu kostí

Nepoužívať: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

Tehotenstvo a dojčenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dávkovanie: 1 tableta ráno a jedna večer po jedle. Dodržujte doporučené dávkovanie!

Použitie: Tabletu zapiť dostatočným množstvom vody.

Zloženie:  vápnik, izoflavóny, vitamín D, vitamín K2, rastlinná kapsula.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Zobraziť viac

Zobraziť menej

Otázky (0)

Nová otázka

Opýtajte sa, prosím, len ohľadom tohoto produktu. Otázku na iný produkt položte prosím na stránke požadovaného produktu. Pre odoslanie otázky nie je potrebná registrácia.

(nepovinné)
*(potrebný pre notifikáciu o zverejnení odpovede na otázku)